رفتن به نوشته‌ها

معاون پارلمان روسیه در آرزوی ازدواج با هنرپیشه هندی

ولادیمیر ژیرینفسکی رهبر حزب لیبرال دمکرات روسیه می‌گوید یکی از بزرگترین آرزوهایش از زمان کودکی ازدواج با یکی از هنرپیشه‌های دختر فیلم‌های هندی بوده است .
به گزارش ایرنا، ژیرینفسکی که در حال حاضر معاون دومای روسیه است، در مصاحبه‌ای با شماره دیروز روزنامه «نوویه ایزوستیا» گفت: زنان فیلم‌های هندی به خاطر رفتار ملیح و اطاعت از شوهر آرزوی هر مردی می‌باشند.
به نظر شخصیت ملی‌گرای روس برخورد آرام زنان هندی با شوهران خود همیشه توجهش را جلب می‌کرد و آرزو داشت تا مانند قهرمانان این فیلم‌ها، دارای همسری با رفتار مشابه زنان هنرپیشه هندی باشد.
علاوه بر آن تعداد زیاد فرزندان در خانواده‌های هندی نیز عامل مثبت دیگری است که توجه وی را به خود جلب کرده است.
رهبر حزب لیبرال دموکرات روسیه با اشاره به همسر کنونی خود که یک تحصیل کرده روس می‌باشد، می‌گوید: هیچکدام از انتظارات وی از زن دلخواهش تاکنون برآورده نشده است.
ژیرینفسکی می‌گوید: زن کنونی من برخلاف هنرپیشه‌های زن هندی، زنی خشک می‌باشد، تنها یک فرزند به دنیا آورده و برخلاف زنان هندی اصلا گریه نمی‌کند. معاون دوما که دوران نوجوانی خود را در قزاقستان گذرانده می‌گوید: اگر ۴۰ سال پیش در سن ۱۸ سالگی به مسکو نمی‌آمدم حتما با یک زن مغول ازدواج می‌کردم.
این سیاستمدار افراط‌گرای روس که به خاطر اظهار نظرهای غیرعادی، نه تنها در روسیه بلکه در بیشتر کشورهای جهان معروف می‌باشد، معتقد است فن سخنرانی وی که بدون تامل پاسخ هر سوالی را می‌دهد، یک هدیه خدادادی است .
ژیرینفسکی ضمن مقایسه خود با هنرپیشه‌های زبردست می‌گوید: هنرپیشه‌ها براساس نقشی که در فیلم به آنها داده شده عمل می‌کنند و ظاهر شدن خوب در صحنه نتیجه تمرینات زیاد می‌باشد، اما وی بدون این تمرینات نقش خود را در صحنه سیاسی ایفا می‌کند.
به گفته وی، بیشتر هنرپیشه‌ها به وی حسادت می‌ورزند و با این وجود تصمیم به شرکت در هیچ فیلمی را ندارد.
وی تمایل مردم برای استفاده از کالاها و لوازمی که با مارک ژیرینفسکی عرضه می‌شود از جمله ادکلن، ودکا و لباس را گواه بر محبوبیت و ایفا کردن عالی نقش خود می‌داند.
ولادیمیر ژیرینفسکی به خاطر اظهارنظرهای جالب و افراط‌گرایانه خود در سالهای اخیر مورد توجه محافل مختلف داخلی و خارجی قرار داشته و اظهار نظرهایش علیه غرب و گاهی اوقات به نفع غرب شهرت یافته است.
ولادیمیر ژیرینفسکی رهبر حزب لیبرال دمکرات روسیه می‌گوید یکی از بزرگترین آرزوهایش از زمان کودکی ازدواج با یکی از هنرپیشه‌های دختر فیلم‌های هندی بوده است .

منتشر شده در اخبارخواندنی هاسایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *