رفتن به نوشته‌ها

درخواست طلاق به خاطر آرامش شوهر

 رعنا به قاضی دادگاه گفت ؛ من و بیژن سال ها قبل هم دانشگاهی بودیم و چند مرتبه در پروژه های درسی با هم همکاری کردیم و بعد از مدتی به یکدیگر علاقه مند شدیم و ازدواج کردیم . بیژن مرد آرام و متینی بود طوری که بسیاری از دوستان و آشنایان مان حسرت زندگی آرام ما را می خوردند . هر وقت مشکلی در زندگی مان پیش می آمد او در کمال آرامش با تدبیر خاصی مشکلات را حل می کرد . رفتار او در هر موقعیتی تغییر نمی کرد اما به تدریج فهمیدم خونسردی او به این خاطر است که وی مرد بی تفاوتی است و به مسائل زندگی مان اهمیت نمی دهد . هر وقت که با هم بحث می کردیم هیچ رفتار تندی نداشت . حتی اگر من به او پرخاش می کردم باز هم خونسردی اش را حفظ می کرد و جوابم را نمی داد . بیژن همیشه لبخند بر لب داشت و هیچ چیز نمی توانست او را عصبی کند . در مدت هشت سال زندگی مشترک مان آرزوی اینکه شوهرم یک حرف تند به من بزند یا یک برخورد عصبی و خشن داشته باشد به دلم ماند . بیژن بیش از حد خونسرد است و به رغم علاقه یی که به او دارم دیگر نمی توانم با وی زندگی کنم .

 به دنبال اظهارات رعنا ، شوهرش گفته های او را تایید کرد و در حالی که لبخند می زد ، گفت ؛ من معتقدم وقتی انسان عصبانی باشد نمی تواند به درستی تصمیم گیری کند به همین دلیل من همیشه سعی می کنم خونسردی ام را حفظ کنم و سپس تصمیم بگیرم . همه زن ها آرزو دارند شوهرشان آرام باشد اما رعنا توقع دارد من به وی توهین کنم و او را زیر مشت و لگد بگیرم اما این کارها از من برنمی آید . من به طور ذاتی آرام و خوش اخلاق هستم و نمی توانم با کسی رفتار تندی داشته باشم . به دنبال اظهارات این زوج قاضی دادگاه دقایقی را به گفت وگو با آنها پرداخت تا بلکه آنان را از تصمیم شان منصرف کند ولی رعنا همچنان بر خواسته اش پافشاری کرد و شوهرش هم هیچ واکنشی نشان نداد . در چنین شرایطی رئیس دادگاه با تعیین وقت جدید ادامه رسیدگی به این پرونده را به جلسه دیگری موکول کرد .

زنی به خاطر آنکه شوهرش مرد آرامی است و هیچ گاه عصبانی نمی شود به دادگاه خانواده رفت و خواستار جدایی از او شد .

به گزارش ایونا ، این زن که رعنا نام دارد و هشت سال از زندگی مشترکش با شوهرش بیژن می گذرد پس از آنکه از آرامش همسرش به تنگ آمد صبح دیروز همراه با وی به دادگاه خانواده رفت تا به زندگی با او پایان دهد ……

منتشر شده در اخبار طلاقاخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *