رفتن به نوشته‌ها

طلاق به خاطر رنگ خودرو

چون ساحره از من شناخت کافی داشت جواب مثبت داد و با هم ازدواج کردیم. اوایل در همه زمینه ها با هم تفاهم داشتیم اما کم کم متوجه اخلاق خاص همسرم شدم. او انسان نکته سنجی است و بی دلیل به مواردی که از نظر من اهمیت چندانی ندارد حساسیت نشان می دهد. او برسر رنگ مبلمان، پرده و وسایل خانه حساسیت های بی مورد نشان می داد. من چهار سال اخلاق ساحره را تحمل کردم و امید داشتم او رفتارش را تغییر دهد اما پس از این مدت او همان ساحره نکته سنج و حساس باقی مانده بود تا اینکه با هم دچار اختلاف شدیم و مدتی از هم جدا زندگی کردیم اما ریش سفیدی بزرگ ترهای فامیل باعث شد دوباره با هم آشتی کنیم.

من که می خواستم دل او را به دست بیاورم تصمیم گرفتم یک خودرو به او هدیه بدهم اما وقتی اتومبیل را به همسرم نشان دادم او به خاطر رنگ ماشین با من درگیر شد و گفت به این خودرو علاقه یی ندارد. من باید یک ماشین با رنگ مورد علاقه اش بخرم. من که از این حرف ساحره عصبانی شده بودم تصمیم گرفتم برای همیشه از او جدا شوم. وقتی تصمیم را به ساحره گفتم او هم موافقت کرد و سپس به دادگاه آمدیم.

پس از اظهارات این مرد رئیس دادگاه با تعیین وقت جدید تصمیم گیری در مورد این پرونده را به آینده موکول کرد.

بالا گرفتن اختلاف نظر زن و شوهری بر سر انتخاب رنگ اتومبیل شان باعث شد کار آنها به دادگاه خانواده کشیده شود.

به گزارش خبرنگار اعتماد، این زن و شوهر که ساحره و حمید نام دارند و چهار سال از شروع زندگی مشترک شان می گذرد صبح دیروز به دادگاه خانواده رفتند تا از هم جدا شوند.

حمید درباره علت این تصمیمش به قاضی دادگاه گفت؛ من و همسرم چهار سال قبل در دانشگاه با هم آشنا شدیم. ساحره هم کلاسی ام بود و من به او علاقه داشتم. یک روز موضوع را با مادرم درمیان گذاشتم و سپس به خواستگاری دختر مورد علاقه ام رفتیم ……..

منتشر شده در اخبار طلاق

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *