رفتن به نوشته‌ها

سازمان ملی :ازدواج بایدبا نظر مشاوره امین باشد

 

به گزارش  ایونا ،علی‌اکبر عصارنیا در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره شیوع ازدواج‌های اینترنتی در بین جوانان با اشاره به گسترش اینترنت در کشور گفت‌: هر ابزار رسانه‌ای توانایی انجام همه کارها را ندارد و رایانه و کامپیوتر لزوماً ابزار مناسبی برای همه فرایندهای بشری نیستند. بعضی از فرایندها نیاز به ارتباط‌ های رو در رو دارد به همین دلیل است که اینترنت نتوانسته مهارت آموزی‌های رودرو ایجاد   کند .

وی با بیان این‌که ازدواج اینترنتی به نوعی غیرمستقیم است، اظهار داشت:  چون آشنایی درحوزه اینترنت افراد را با نقاب‌های متعددی در معرض می گذارد و چهره واقعی افراد پنهان می‌ماند .

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان ملی جوانان با تأکید بر شناخت زوجین در قبل از ازدواج، تصریح کرد: مطمئنم، کم‌تر دختر و پسری حاضر باشند تاوان یک عمر بدبختی را به خاطر عدم شناخت از یکدیگر بپردازد، حداقل کاری که می‌شود در زمینه ازدواج‌های اینترنتی انجام داد در مرحله قبل از ازدواج، حتماً به مشاور آگاه و امین مراجعه شود .

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان ملی جوانان با تأکید بر مراجعه به مشاور خانواده در ازدواج اینترنتی گفت: در آشنایی اینترنتی افراد با نقابهای متعددی مشاهده می‌شوند و چهره واقعی افراد پنهان می‌ماند .

وی گفت :توصیه می‌شود که حداقل اگر آشنایی دختران و پسران جوان برای ازدواج، از طریق اینترنت است باید ازدواج با نظر مشاوره امین صورت گیرد

منتشر شده در اخبار ازدواج

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *