رفتن به نوشته‌ها

ازدواج و طلاق همزمان زن و شوهرهاى دوقلو

«دنیا» که چند دقیقه زودتر از تینا به دنیا آمده، در آخرین جلسه دادگاه به قاضى «عموزادى» گفت: من و خواهرم فرزندان یک مرد ثروتمند هستیم که براى زندگى و آینده نقشه هاى زیادى داشتیم، اما یک روز که مادرمان به ما گفت: «پدرتان تصمیم گرفته شما را راهى خانه بخت کند»، شوکه شدیم .

وقتى از او بیشتر پرسیدیم، مادر گفت: «شریک پدرتان دو پسر دوقلو به نام هاى شهریار و شهروز دارد که از وضعیت مالى مناسبى هم برخوردارند. پدرشان هم براى استحکام پایه هاى شرکت و گسترش تجارتش شما را از پدرتان خواستگارى کرده است. پدرتان هم به آنها جواب مثبت داده و قرار است آخر هفته دو برادر به اتفاق خانواده شان به خواستگارى بیایند.»

من و خواهرم با شنیدن این خبر تأسف انگیز به خاطر تصمیم گیرى غیر منطقى پدرمان به او اعتراض کرده و تقاضا کردیم به خاطر پول و ثروت خوشبختى و زندگى ما را به بازى نگیرد، اما او با اصرار گفت تصمیمش را گرفته و این وصلت تحت هر شرایطى باید شکل گیرد. با این حال براى اعتراض به این تصمیم غیر منطقى و خودخواهانه چند روز هم اعتصاب غذا کردیم، اما با این حال پدرمان همچنان سر حرفش ماند و با تهدید از ما خواست براى شب خواستگارى و پذیرایى از میهمانان آماده شویم .

بالاخره هر یک از ما با مهریه ۸۰۰ سکه طلا سر سفره عقد نشستیم و با دو برادر دوقلو پیمان زناشویى بستیم و زندگى مشترکمان را آغاز کردیم، اما پس از مدت کوتاهى متوجه شدیم شوهرانمان با افراد ناباب و خلافکار در تماس هستند، به همین خاطر بیشتر وقت هایشان را به خوشگذرانى مى پردازند .

با این حال به خاطر پدر و مادرمان دندان به جگر گذاشته به امید این که اوضاع زندگى مان بهتر شود، اما هنوز مدت کوتاهى از ازدواج مان نگذشته بود که من و خواهرم متوجه اختلاف هاى شدید پدرمان با پدر شوهرانمان شدیم. چند روز بعد آنها با اعلام ورشکستگى از هم جدا شدند .

 

این درحالى بود که رفتار و نحوه برخورد همسران ما هم بشدت تغییر کرد. آنها به بهانه هاى مختلف ما را به باد کتک گرفته و با سختگیرى هایشان زندگى را به کام ما تلخ     کردند .

در نتیجه تصمیم گرفتیم از همسرانمان به طور توافقى جدا شویم. به همین دلیل به خانه پدرمان برگشته و موضوع را با آنها در میان گذاشتیم. پدرمان هم با شرمندگى براى رهایى ما از زندان دو شوهر بداخلاق اعلام آمادگى کرد .

شهروز – همسر تینا – هم در پاسخ اظهارات همسرش به قاضى دادگاه گفت: از همان ابتدا من و برادرم به این دو زن علاقه اى نداشتیم و فقط با اصرار پدرمان مجبور شدیم با آنها ازدواج کنیم .

حالا هم که شراکت آنها به هم خورده، ما نیز به دنبال رهایى از زندگى سخت اجبارى هستیم.با این حال ما دو برادر دوقلو و همسران دوقلویمان پدرانمان را عامل اصلى تمام بدبختى هایمان مى دانیم .

 

قاضى در آخرین جلسه دادگاه با شنیدن اظهارات عروس و دامادهاى دوقلو و بررسى مدارک موجود، حکم به طلاق آنها داد .

دو خواهر دوقلو در یک روز با دو برادر دوقلو ازدواج کرده و در یک روز هم طلاق گرفتند .

دو خواهر دوقلو که در یک روز با دو برادر دوقلو پاى سفره عقد نشسته بودند، چند ماه پس از ازدواج براى جدایى به دادگاه رفتند .

به گزارش ایونا ، دو خواهر دوقلو به نام هاى «تینا» و «دنیا» – ۲۲ ساله – همراه شوهران دوقلویشان به نام هاى «شهریار» و «شهروز» – ۲۸ ساله – با مراجعه به شعبه (۲۶۸) دادگاه خانواده ضمن ارائه دادخواست طلاق توافقى خواستار صدور حکم طلاق شدند .

                                                                                ""                            

منتشر شده در اخبار ازدواجاخبار خانوادهاخبار خواندنی خانوادهاخبار طلاق

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *