رفتن به نوشته‌ها

نخستین ازدواج اینترنتی ۲۵ ساله شد;شما نظرتان چیست؟

زن و شوهری که در سال ۱۹۸۲ میلادی از طریق کامپیوتر با هم آشنا شده و ازدواج کرده بودند، بیست و پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند.

 “کریس دان” اکنون ۵۱ سال و همسرش “پم جنسن” ۵۶ سال دارد. این دو در نوعی ابتدایی از اتاق مجازی گفتگو با استفاده از برنامه “کامپوسرو شبیه ساز سی بی” (CompuServe CB Simulator) که کامپیوترها را به هم متصل می کرد، یکدیگر را یافتند. وبسایت آمریکایی سان-سنتینل به نقل از پم جنسن نوشت که در آن زمان که کامپیوترها بخشی از زندگی روزمره نبودند، برای مردم بویژه پدر ومادرش خیلی عجیب بود که بتوان از طریق کامپیوتر حتی با کسی ارتباط برقرار کرد.

 در آن زمان داستان عشق آنها سر و صدای زیادی در رسانه های آمریکا به پا کرد. از آن زمان تاکنون دنیای مجازی اینترنت بسیار متحول شده و گپ اینترنتی یا “چت” و دوست یابی اینترنتی برای خیلی ها به یک سرگرمی روزمره تبدیل شده که در بسیاری از موارد به زندگی مشترک انجامیده است.

 تماس های اینترنتی از جمله راه هایی است که برای آشنا کردن افراد در مواردی که امکان این آشنایی خارج از دنیای مجازی ممکن نبوده، مورد استفاده قرار گرفته است. به دلیل ندیدن طرف مقابل و امکان جعل هویت، تماس های اینترنتی معایب و خطراتی نیز در بر دارد که تجربه یافتن عشق یا همدم را در دنیای مجازی مشکل و پیچیده می کند.

 آیا نگاه شما به آشنایی های اینترنتی مثبت است یا جزو آن دسته افرادی هستید که معتقدید آشنایی با جنس مخالف تنها باید در دنیای واقعی شروع شود؟ آیا تجربه ای در زمینه آشنایی اینترنتی دارید؟ این آشنایی به ازدواج منجر شده است؟ ارزیابی شما از نکات مثبت و منفی تماس های اینترنتی چیست؟

منتشر شده در اخبار ازدواجازدواج

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *