رفتن به نوشته‌ها

قتل ۲ مادر با ضربه‌های مرگبار چاقو

ساعت ۱۴ سه‌شنبه سوم اردیبهشت‌ماه امسال تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اصفهان برقرار شد و طی آن ماجرای به قتل رسیدن زنی میانسال در یکی از خیابان‌های شهرک ولیعصر گزارش شد. با اعلا‌م وقوع این حادثه ماموران کلا‌نتری ۱۵ خود را به محل رسانده و در خیابان با جسد زنی حدودا ۴۴ ساله مواجه شدند. بررسی‌های اولیه نشان داد این زن با ضربه‌های متعدد چاقو به ناحیه سر و چند نقطه دیگر بدنش به قتل رسیده است.

بدین ترتیب اکیپ بررسی صحنه قتل با هماهنگی قاضی کشیک به محل رفت تا موضوع را بررسی کند. شواهد اولیه نشان داد که همسر و فرزند این زن در ارتکاب قتل نقش داشتند چرا که بنا بر اظهار اهالی محل مقتول از سوی دو مرد میانسال و جوان به سمت جوی آب هدایت شده و در همان جا به قتل رسیده است. با این اظهارات تحقیقات گسترده پلیس برای دستگیری این پدر و پسر آغاز شد و سرانجام همسر مقتول و فرزند ۲۱ ساله‌اش به عنوان عناصر اصلی جنایت شناسایی و با دستور قاضی بازداشت شدند.

همسر این زن که در مقابل کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفته بود اظهار کرد: من و همسرم از مدتی پیش با هم اختلا‌ف پیدا کرده بودیم. در پی این اختلا‌ف‌ها همسرم کتایون بدون اجازه من خانه را ترک کرد. پیگیری من و فرزندانم برای بازگشت او بی‌نتیجه بود. چندی پیش به دادگاه رفتم و با طرح شکایتی قصد داشتم او را به خانه برگردانم اما شکایت من به این دلیل که الزام همسرم امکان‌پذیر نیست با مشکل مواجه شد. در پی این اقدام‌ها پسر ۲۱ ساله‌ام از موضوع پیش‌آمده بسیار ناراحت شد و این مساله منجر شد تا کینه او نسبت به مادرش شدت گیرد. ‌

 عبدالرضا ۴۸ ساله اضافه کرد: من و همسرم کتایون ۴۴ ساله در یک منزل مسکونی شراکتی زندگی می‌کردیم، بعد از این اتفاق‌ها تصمیم گرفتم تا سهم خودم را بفروشم، بر این اساس با توافق کتایون، شخصی را به عنوان مشتری پیدا کرده و قرار گذاشتیم ساعت ۳ بعد از ظهر سوم اردیبهشت‌ماه برای تنظیم قولنامه در دفتر املا‌ک حاضر شود.

 در موعد مقرر همسرم به بنگاه آمد اما همانجا درگیری میانمان شدت گرفت و پسرم اسماعیل نیز ناگهان با چاقویی که از قبل آماده کرده بود، به سمتش حمله کرد. ابتدا او را به سمت جوی آب کشاند و با ضربات متعدد چاقو مادرش را به قتل رساند. با اظهارات این مرد و اعتراف‌های پسرش به ارتکاب قتل، بازپرس برای آنها قرار قانونی صادر کرد تا تحقیقات بیشتر پیرامون انگیزه قتل <کتایون> از سوی این پدر و پسر بررسی شود. ‌ در دومین جنایت نیز پسری با وارد کردن ضربه چاقو به قلب مادری او را به قتل رساند.

 این جوان که سلمان نام دارد، زمانی تحت تعقیب ماموران پلیس پایتخت قرار گرفت که ماموران در تحقیقات خود پی بردند او مادر خود را به قتل رسانده است. ‌ ماموران دایره قتل حدود ظهر چهارمین روز اردیبهشت‌از سوی ماموران کلا‌نتری ۱۲۸ تهران‌نو در جریان این قتل قرار گرفتند و با آغاز تحقیقات پی بردند مقتول زن ۳۷ ساله‌ای به نام صغری است که در خانه‌اش به قتل رسیده است.

کارشناسان پزشکی قانونی نیز علت مرگ زن را ضربه چاقویی که قلب او را سوراخ کرده بود، اعلا‌م کردند. ‌ با به دست آمدن این نتایج سلمان که تحت تعقیب قرار گرفته بود در نزدیکی محل جنایت سوار بر خودروی پرایدش شناسایی و دستگیر شد و گفت: قصد بررسی وضعیت را داشتم و برای سرکشی آمده بودم. در پی اعتراف سلمان به قتل مادرش وی روانه بازداشتگاه شد تا تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه داشته باشد.

اعتماد ملی: دو پسر جوان در جنایت‌های جداگانه در تهران و اصفهان مادرشان را با ضربه‌های چاقو به قتل رساندند.در حالی که تحقیقات پیرامون یکی از پرونده‌ها نشان می‌دهد متهم مادرش را در پی اختلا‌ف‌های خانوادگی به قتل رسانده، انگیزه دومین جنایت همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 قتل مادر به بهانه ترک منزل

 ضربه مرگبار پسر به مادر جوان

شرح حادثه…..>>>>

منتشر شده در اخباراخبار حوادث

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *