رفتن به نوشته‌ها

تغییر جنسیت زنانه و بارداری مردانه

زنی که با تغییر جنسیت و با عمل جراحی در آمریکا مرد شده بود باردار شد .

 به گزارش ایونا ،‌ این زن قرار است در رسانه های آمریکا از این حق خود دفاع کند . این زن که اکنون هویت مردانه دارد توماس نام دارد وی هورمون مردانه به بدن خود وارد کرده است و ظاهری کاملا مردانه دارد .

 وی پس از باردار شدنش اعلام کرده است که این حق اوست که باردار شود و دوست دارد که فرزند سالمی داشته باشد . وی در تلویزیون آمریکا طی مصاحبه ای اعلام کرده است میل و حق بچه دار شدن مخصوص زنان نیست و مردان هم دوست دارند باردار شوند و این یک میل بشری است .

 توماس که اسپرم مردانه را از بانک اسپرم تهیه کرده است خصوصیات و تمایلات و ظاهری کاملا مردانه دارد و هیچ گونه شباهتی به زنان ندارد و گفته است که من پدر فرزند خود خواهم بود . توماس با زنی زندگی می کند که پیش از این مرد بوده است و تغییر جنسیت داده است . پزشکان گفته اند در آینده مشخص نیست چه بر سر فرزند و پدر بچه خواهد آمد و آنها آینده روشنی ندارند و این تغییر جنسیت قطعا مشکلات زیادی را برای آنها به وجود خواهد آورد .

 شرح حال توماس و همسرش در مجلهThe Advocate به طور مفصل آمده است . توماس ۴ ماهه باردار است و از آنجا که همسرش ناسی که پیش از این مرد بوده است توانایی بارداری ندارد وی درخواست کرده است که در طول ۹ ماه وضعیت زنانه خود را کسب کند و هورمون زنانه در بدنش باشد . دکتر در طی ۴ ماه به توماس کمک کردند تا تغییر هورمون دهد و هورمون زنانه اش را بازیابد . >>>>>>>>>>>>

منتشر شده در داستان

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *