رفتن به نوشته‌ها

جنايت خانوادگي در نيمه‌هاي شب؛سوءظن پدر خانواده

به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا سرهنگ نعمت‌اله رفيعي‌راد، معاون اجتماعي و ارشاد فرماندهي انتظامي استان مركزي در تشريح نحوه وقوع جنايت، گفت: نيمه شب جمعه چهارم خرداد ماه سال جاري، طي تماسي كه با مركز فوريتهاي پليسي «110» برقرار شد، وقوع قتل در جريان يك نزاع خانوادگي در روستاي درب «جوغا» واقع در 40 كيلومتري شرق در شهرستان دليجان استان مركزي گزارش شد.

وي افزود: با اين اعلام، ماموران آگاهي شهرستان دليجان بلافاصله براي رسيدگي به موضوع با اعزام به محل وارد عمل شدند و ساعتي نگذشت كه ماموران به درب منزل «ع» رسيدند و با جمعيت زيادي كه اطراف خانه وي جمع شده بودند، مواجه شدند.

سرهنگ رفيعي‌راد ادامه داد: ماموران پس از ورود به منزل، با جسد خون‌آلود و بدن نيمه‌جان دو دختر خردسال مواجه شدند كه در گوشه‌اي از اتاق قرار داشتند. كمي آن طرف‌تر نيز بدن نيمه‌جان زن جواني كه قسمتهاي مختلف بدنش مجروح شده و به شدت خونريزي مي‌كرد، به چشم مي‌خورد كه همگي اينها صحنه يك جنايت خانوادگي را تداعي مي‌كرد، چراكه مردي حدودا 30 ساله نيز مات و مبهوت در حالي كه چاقوي خونيني در دست داشت شاهد صحنه بود، انگار جنايت از سوي او رخ داده بود.

بر اساس گزارش معاون اجتماعي و ارشاد فرماندهي انتظامي استان مركزي، ماموران پليس با احتمال اين كه آن مرد كه پدر خانواده است كه به اين جنايت هولناك دست زده، بلافاصله او را دستگير كردند. در اين ميان، جسد دختر 7 ساله كه در تحقيقات مشخص شد: «آرزو» نام دارد نيز به پزشكي قانوني منتقل شد.

«نيلوفر» 11 ساله ديگر دختر اين خانواده بود كه او نيز جهت مداوا به بيمارستان دليجان انتقال يافت. مادرشان هم كه وضعيت جسمي وخيمي داشت به بيمارستان وليعصر (عج) اراك اعزام شد.

سرهنگ رفيعي‌راد به ايسنا گفت: به اين ترتيب ماموران پليس آگاهي دليجان پس از دستگيري متهم 33 ساله به نام «قربانعلي»، او را مورد بازجويي قرار دادند كه به جنايت ارتكابي معترف شد و انگيزه خود از قتل دختر 7 ساله‌اش و مجروحيت دو نفر ديگر با چاقو را سوء‌ظن به همسرش و احتمال فساد اخلاقي او عنوان كرد.

همچنين ادامه بررسي‌ها در خصوص اين حادثه نشان داد: جنايت حدود ساعت يك بامداد همان روز رخ داده است و در همين رابطه تحقيقات پليس ادامه داشت تا اين كه «نيلوفر» 11 ساله به دليل شدت جراحات وارده در بيمارستان دليجان جان باخت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران پرونده دومين دختر به قتل رسيده نيز در مرحله ديگري از تحقيقات قرار گرفت و اين در حالي بود كه هر آن احتمال مرگ سومين قرباني نيز در بيمارستان وليعصر (عج) اراك وجود دارد.

بدين ترتيب با تشكيل پرونده در آگاهي شهرستان دليجان، تحقيقات براي بررسي موضوع قتل و انگيزه اصلي ارتكاب جرم از سوي ماموران در حال پيگيري است.

مردي كه گرفتار سوءظن شده بود، بامداد جمعه گذشته، دو فرزندش را با ضربات چاقو به قتل رساند و همسرش را روانه بيمارستان كرد.

منتشر شده در اخبار حوادثاخبار خواندنی خانواده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *