رفتن به نوشته‌ها

جنایت خانوادگی در نیمه‌های شب؛سوءظن پدر خانواده

به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا سرهنگ نعمت‌اله رفیعی‌راد، معاون اجتماعی و ارشاد فرماندهی انتظامی استان مرکزی در تشریح نحوه وقوع جنایت، گفت: نیمه شب جمعه چهارم خرداد ماه سال جاری، طی تماسی که با مرکز فوریتهای پلیسی «۱۱۰» برقرار شد، وقوع قتل در جریان یک نزاع خانوادگی در روستای درب «جوغا» واقع در ۴۰ کیلومتری شرق در شهرستان دلیجان استان مرکزی گزارش شد.

وی افزود: با این اعلام، ماموران آگاهی شهرستان دلیجان بلافاصله برای رسیدگی به موضوع با اعزام به محل وارد عمل شدند و ساعتی نگذشت که ماموران به درب منزل «ع» رسیدند و با جمعیت زیادی که اطراف خانه وی جمع شده بودند، مواجه شدند.

سرهنگ رفیعی‌راد ادامه داد: ماموران پس از ورود به منزل، با جسد خون‌آلود و بدن نیمه‌جان دو دختر خردسال مواجه شدند که در گوشه‌ای از اتاق قرار داشتند. کمی آن طرف‌تر نیز بدن نیمه‌جان زن جوانی که قسمتهای مختلف بدنش مجروح شده و به شدت خونریزی می‌کرد، به چشم می‌خورد که همگی اینها صحنه یک جنایت خانوادگی را تداعی می‌کرد، چراکه مردی حدودا ۳۰ ساله نیز مات و مبهوت در حالی که چاقوی خونینی در دست داشت شاهد صحنه بود، انگار جنایت از سوی او رخ داده بود.

بر اساس گزارش معاون اجتماعی و ارشاد فرماندهی انتظامی استان مرکزی، ماموران پلیس با احتمال این که آن مرد که پدر خانواده است که به این جنایت هولناک دست زده، بلافاصله او را دستگیر کردند. در این میان، جسد دختر ۷ ساله که در تحقیقات مشخص شد: «آرزو» نام دارد نیز به پزشکی قانونی منتقل شد.

«نیلوفر» ۱۱ ساله دیگر دختر این خانواده بود که او نیز جهت مداوا به بیمارستان دلیجان انتقال یافت. مادرشان هم که وضعیت جسمی وخیمی داشت به بیمارستان ولیعصر (عج) اراک اعزام شد.

سرهنگ رفیعی‌راد به ایسنا گفت: به این ترتیب ماموران پلیس آگاهی دلیجان پس از دستگیری متهم ۳۳ ساله به نام «قربانعلی»، او را مورد بازجویی قرار دادند که به جنایت ارتکابی معترف شد و انگیزه خود از قتل دختر ۷ ساله‌اش و مجروحیت دو نفر دیگر با چاقو را سوء‌ظن به همسرش و احتمال فساد اخلاقی او عنوان کرد.

همچنین ادامه بررسی‌ها در خصوص این حادثه نشان داد: جنایت حدود ساعت یک بامداد همان روز رخ داده است و در همین رابطه تحقیقات پلیس ادامه داشت تا این که «نیلوفر» ۱۱ ساله به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان دلیجان جان باخت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران پرونده دومین دختر به قتل رسیده نیز در مرحله دیگری از تحقیقات قرار گرفت و این در حالی بود که هر آن احتمال مرگ سومین قربانی نیز در بیمارستان ولیعصر (عج) اراک وجود دارد.

بدین ترتیب با تشکیل پرونده در آگاهی شهرستان دلیجان، تحقیقات برای بررسی موضوع قتل و انگیزه اصلی ارتکاب جرم از سوی ماموران در حال پیگیری است.

مردی که گرفتار سوءظن شده بود، بامداد جمعه گذشته، دو فرزندش را با ضربات چاقو به قتل رساند و همسرش را روانه بیمارستان کرد.

منتشر شده در اخبار حوادثاخبار خواندنی خانواده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *