رفتن به نوشته‌ها

دادگاهي شدن براي سوراخ کردن کاندوم

آقای هاچینسن که اکنون به اتهام آزار جنسی در دادگاه حاضر ‌شده گفته حتی فریب دادن دوست دخترش در ارتباط با کاندوم، به این معنی نیست که او بدون رضایت دوست دخترش با او رابطه جنسی برقرار کرده است.

او اکنون با حبس تا سقف ۱۸ ماه زندان روبرو است و نامش وارد فهرست مجرمان آزار جنسی خواهد شد.

در رای دادگاه آمده است که “کسی که به یک رابطه جنسی رضایت می‌دهد حق دارد درباره چگونگی انجام آن تصمیم بگیرد. به همین علت، از آنجا که در این رابطه جنسی یکی از طرفین فریب داده شده بنا بر این رفتاری صورت گرفته که او از آن رضایت نداشته است”.

بنابر مدارک دادگاه، آقای هاچینسن، ۴۳ ساله، هنگامی سوراخ کردن کاندوم‌ها را شروع کرد که در سال ۲۰۰۶ دوست دخترش از عدم اطمینان برای ادامه رابطه‌شان سخن به میان آورد.

دوست دختر آقای هاچینسن هم تنها هنگامی از ماجرا آگاه شد که با وجود اصرار او به استفاده از کاندوم در هنگام آمیزش، باردار شده بود.

او، که دادگاه نامش را فاش نکرده است، سپس به اداره پلیس رفت و بعد از آن هم جنین را سقط کرد.

آقای هاچینسن، اهل استان نوا اسکوشیا، در سال ۲۰۰۷ برای نخستین بار دادگاهی شد اما فرجام خواهی کرد و این بار در دادگاه دوم هم مجرم شناخته شده است. او گفته باز هم به رای دادگاه اعتراض خواهد کرد.

دادگاه عالی کانادا مردی را که متهم به سوراخ کردن عمدی کاندوم و سپس آمیزش با دوست دخترش است، محکوم کرده است.

کریگ هاچینسن متهم است که عمدا کاندوم‌هایی را که در رابطه جنسی با دوست دخترش استفاده می‌کرده، سوراخ کرده است در حالی که شریک جنسی او اصرار داشته برای جلوگیری از بارداری حتمن هنگام آمیزش از کاندوم استفاده کنند.

در رای دادگاه آمده است که “کسی که به یک رابطه جنسی رضایت می‌دهد حق دارد درباره چگونگی انجام آن تصمیم بگیرد”

منتشر شده در اخباراخبار مردانمسائل حقوقی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *