رفتن به نوشته‌ها

زن به صورت شوهرش اسید پاشید…!

با اطلاعات به دست آمده از همسایه‌ها، زن صاحبخانه برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.

عامل اسیدپاشی یک مرد است

این زن به پلیس گفت: چندی پیش شوهرم با زنی ازدواج کرد. او چند روز پیش از خانه هوویم به ملاقاتم آمد. شوهرم در یکی از اتاق‌ها خوابیده بود که اوایل صبح با شنیدن صدای فریاد و کمک‌خواهی او به سمت اتاق آمدم و در همین موقع مرد غریبه‌ای را دیدم که سراسیمه در حال خارج شدن از اتاق است.

وی افزود: با دیدن او فریاد زدم. مرد غریبه با چاقو مرا تهدید کرد و خواست آرام باشم در غیر این صورت مرا خواهد کشت. وی گفت: من نیز از ترس سکوت کرده و از تعقیب مرد مهاجم منصرف شدم. پس از مدتی با اطمینان از این که متهم از خانه‌مان بیرون رفته است، از همسایه‌ها کمک خواستم و …

وی اضافه کرد: مرد غریبه شباهت بسیاری به خواستگار دختر هوویم داشت و گمان می‌برم او به قصد انتقام از شوهرم این حادثه را رقم زده است. درپی اطلاعات به دست آمده از او، تحقیقات در این زمینه آغاز شد تا این که جوان خواستگار به پلیس آگاهی احضار شد.

انکار مرد جوان به اسیدپاشی

این مرد به پلیس گفت: من خواستگار دختر هووی شاکی بودم، اما خانواده‌اش با این وصلت مخالف بودند. از آنها کینه به دل نداشتم و نمی‌دانم چه کسی به پدر خوانده دختری که از او خواستگاری کرده بودم آسیب رسانده است.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این‌که ماموران متوجه شدند، گفته‌های مرد جوان صحت دارد و او روز حادثه در خانه‌اش بوده است. در پی این موضوع، بار دیگر از همسر مرد مصدوم تحقیق شد و او دوباره ادعا کرد خواستگار دختر هوویش عامل اسیدپاشی است.

تهدید مرد مصدوم از سوی همسر اولش

در مرحله بعدی تحقیقات، ماموران، اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می‌داد، همسر اول مرد مصدوم از زمانی که او با زن دیگری ازدواج کرده با وی دعوا و مشاجره داشته و چند بار او را تهدید کرده است.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت، ماموران از طریق مسوولان بیمارستان اطلاع یافتند مرد مصدوم به هوش آمده است. با حضور ماموران در بیمارستان و تحقیق از وی معلوم شد همسر اولش با اسید چهره‌اش را سوزانده است. با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و پس از هماهنگی قضایی، همسر این مرد به اتهام اسیدپاشی و سوء‌قصد به جان شوهرش دستگیر شد.

اعتراف زن اول به اسیدپاشی

این زن در بازجویی به پلیس گفت: شوهرم بدون اطلاع من با زنی آشنا شد و با هم ازدواج کردند. اختلاف‌هایمان از همان موقع آغاز شد و درصدد انتقام از شوهرم بودم.

متهم اضافه کرد: وقتی شوهرم از خانه هوویم به دیدن من آمد، تصمیم گرفتم نقشه‌ام را عملی کنم و پس از تهیه اسید، وقتی او خوابید، بالای سرش رفتم و به صورتش اسید پاشیدم. به خاطر سوزش صورت و چشمانش از خواب بیدار شد و با فریاد کمک می‌خواست و …

در پی این اعترافات، زن متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.

باز هم اسیدپاشی؛اینبار زن به صورت شوهرش اسید پاشید
زن جوانی که به خاطر ازدواج دوم شوهرش، او را در خواب با اسید سوزانده بود، از سوی ماموران پلیس آگاهی شهرستان خمین دستگیر شد.
چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان خمین از توابع استان مرکزی تماس گرفت و اطلاع دادهمسایه او نیمه‌شب در محل سکونتش با اسید مورد حمله قرار گرفته است.
با اعزام ماموران به محل حادثه معلوم شد، مرد خانواده از ناحیه صورت بشدت آسیب دیده و بی‌هوش درون یکی از اتاق‌های خانه‌اش افتاده است.

در پی این حادثه، مرد زخمی به بیمارستان منتقل شد.

با تحقیق از همسایه‌ها معلوم شد، آنها هنگام حادثه با شنیدن صدای کمک‌خواهی زن همسایه از خانه‌هایشان بیرون آمده‌اند و متوجه ماجرا شده‌اند. ماموران در مرحله بعدی تحقیقات پی بردند، زن صاحبخانه به آنها گفته است، یک مرد غریبه به زور وارد خانه آنها شده و این حادثه رخ داده است.

""

منتشر شده در آمار و گزارشاخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *