رفتن به نوشته‌ها

۲ دختر برای رهایی از چنگال مرد، خود را از خودرو به بیرون پرتاب کردند

 نزدیک به ۱۰۰ متر جلوتر نیز دختر بچه دیگری خود را از داخل خودرو به بیرون پرتاب کرد که این موضوع حساسیت شهروندان را بیشتر کرده و آنها با یک دستگاه موتورسیکلت به تعقیب خودروی موردنظر پرداختند. این شهروندان وظیفه‌شناس خودروی مورد نظر را که تغییر مسیر داده، متوقف کردند و موضوع را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در جریان گذاشتند.

وی با اشاره به حضور ماموران در صحنه حادثه و شرح ماوقع از سوی شهروندان گفت: عوامل انتظامی راننده خودرو را بازداشت کرده و به اتفاق دو دختربچه برای انجام تحقیقات تکمیلی به اداره پلیس انتقال دادند.

غفاری با بیان اینکه در تحقیقات بعدی مشخص شد مادر این دو دختر بچه ۵ و ۱۰ ساله در زندان به سر می‌برد و این دو برای ملاقات مادرشان همراه با مادربزرگ و خاله خود به سمنان آمده‌اند، افزود:‌ مادربزرگ و خاله دختر بچه‌ها به دلایلی که همچنان در دست بررسی است، به اطراف سمنان عزیمت کرده‌اند. آنها بچه‌ها را در میدان معلم سمنان به امید اینکه خودشان به ملاقات مادر می‌روند، رها می‌کنند و دختر‌بچه‌ها نیز برای رفتن به زندان و ملاقات مادر خود سوار یک دستگاه خودروی پیکان وانت می‌شوند و متاسفانه این ماجرا اتفاق می‌افتد. در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد مرد شیطان‌صفت به قصد اذیت و آزار جنسی دختر بچه‌ها را سوار خودرو کرده است.

احساس مسئولیت دو شهروند سمنانی و وظیفه‌شناسی آنان در قبال حوادث پیرامون خود، موجب رهایی دو دختر ۵ و ۱۰ ساله از چنگال مردی شیطان‌صفت شد.

به گزارش فارس؛ فرمانده انتظامی شهرستان سمنان در تشریح این واقعه گفت: دو شهروند سمنانی که در محل کار خود در مغازه‌ای در میدان استاندارد مشغول فعالیت بودند، صدای جیغ و فریاد دختر‌بچه‌ای را شنیده و پیگیر موضوع شدند.

محسن غفاری با بیان اینکه دو شهروند موردنظر خودروی پیکان وانتی را مشاهده می‌کنند که در حال حرکت به جاده نظامی سمنان است، ادامه داد: در همین بین، یک دختر بچه از داخل قسمت باری خودرو خود را به بیرون پرت می‌کند. شهروندان سمنانی با دیدن صحنه و به خیال اینکه دختربچه فرزند راننده خودرو است، با سر و صدا قصد متوقف کردن وسیله نقلیه را داشتند که راننده پس از مشاهده شهروندان با سرعت بیشتری به راه خود ادامه داد و…….

منتشر شده در آمار و گزارشاخباراخبار حوادث

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *