رفتن به نوشته‌ها

اصرار به ازدواج، پایان تلخی داشت

با اعلام موضوع به خانواده این دختر و تائید آن کارآگاهان این جوان را پنج روز پس از وقوع جنایت در شهرری بازداشت کردند و او در بازجویی با بیان این‌که پنج سال از آشنایی‌اش با مقتول می‌گذشت، گفت: از حدود یکماه پیش این دختر بر ازدواج ما دو نفر اصرار می‌کرد و این در حالی بود که من به هیچعنوان شرایط مناسبی برای ازدواج نداشتم، اما او مرا تهدید می‌کرد که اگر بهخواستگاری وی نروم خانواده‌ها را در جریان خواهد گذاشت. برای همین در روز حادثه با یکدیگر به پارک رفتیم و من در زمان خارج‏شدن از خانه یک چاقو را از داخل آشپزخانه منزل‌مان برداشتم تا چنانچه وی‏صحبت‌های مرا قبول نکرد، او را به قتل برسانم و وقتی که دیدم این دختر همچنان بر‏درخواست خود اصرار دارد، تصمیم را اجرا کردم. این متهم با صدور قرارقانونی در بازداشت به سرمی‌برد.

مردی که از‏اصرارهای دختر مورد علاقه‌اش برای ازدواج خسته‌ شده بود، مرتکب جنایت شد. ‏
 کارآگاهان در بررسی صحنه جرم، اوراق شناسایی این دختر را بدست آوردند و با اعلام موضوع به خانواده‌اش، جسد وی شناسایی شد. خانواده این دختر به
کارآگاهان گفتند: دخترشان دانشجوی ترم یک دانشگاه است که روز حادثه نیز همراه‏دوستانش برای شرکت در کلاس از منزل خارج شده بود.

 ‏ماموران در تحقیقات از دوستان دانشگاهی‌ این دختر دریافتند که از‏چندی پیش او تصمیم داشت تا با پسر یکی از دوستان خانوادگی‌شان که در همان دانشگاه مشغول به تحصیل بود، ازدواج کند اما در ایناواخر اختلافاتی میان آنان رخ داده بود و این جوان از ازدواج با این دختر منصرف شده بود، اما‏ وی همچنان بر ازدواج با او پافشاری می‌کرد.

منتشر شده در اخباراخبار حوادثسایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *