رفتن به نوشته‌ها

مرد رویایی زنان مطلقه، سارق از آب درآمد

علیپور تصریح کرد: با توجه به اظهارات شاکی، کارآگاهان مکان‌هایی که امکان تردد متهم در آن متصور بود را تحت کنترل قرار دادند و سرانجام، آرش را زمانی که قصد انتقال مقداری از اموال مسروقه را که در منزل یک زن جاسازی کرده بود را داشت، شناسایی و دستگیر کردند.

وی گفت: متهم پس از دستگیری و انتقال به پلیس آگاهی، مورد بازجویی‌های پلیسی قرار گرفت و در اعترافات خود گفت که پس از شناسایی زنان مطلقه و جوان، با عناوین مختلف اقدام به اغفال آنان می‌کردم و پس از جلب اعتماد و سوء استفاده‌های مالی، در فرصتی مناسب اموال با ارزش منزلشان را به سرقت می بردم .

علیپور در ادامه گفت: ماموران در حال بررسی و تحقیقات تکمیلی بودند که یکی از شکات پرونده نیز در بازجویی ها اظهار داشت که متهم پس از سرقت اموال و خودرواش در تماس‌های تلفنی وی را تهدید کرده چنانچه پیگیر موضوع سرقت باشد تعدادی عکس و فیلم‌های خانوادگی او را که به سرقت برده در سایتهای اینترنتی منتشر خواهد کرد.

سرپرست پلیس آگاهی استان تهران در پایان خاطر نشان کرد : با توجه به اظهارات شاکیان و اعتراف متهم به اغفال زنان جوان و مطلقه و سرقت اموال و وجوه نقد آنان، «آرش» برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فردی که با شناسایی زنان مطلقه و دادن وعده ازدواج در فرصت مناسب خودرو یا وسایل منزل آنان را به سرقت می‌برد توسط ماموران انتظامی استان تهران شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایسنا :  سرهنگ عباس علیپور، سرپرست پلیس آگاهی استان تهران با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت پرونده‌ای از دادسرا درباره اعلام شکایت زنی مبنی بر سرقت اسباب و وسایل منزلش، موضوع برای رسیدگی و شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان دایره سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

علیپور افزود: شاکی برای به دست آمدن سرنخ‌های اولیه به پلیس آگاهی دعوت شد و وی در اظهارات خود اعلام کرد که به فردی به نام «آرش» مظنون است و به احتمال زیاد «آرش» که با جلب اعتماد وی و دادن وعده‌های دروغین از جمله ازدواج، در فرصت مناسب دسته کلید منزلش را از داخل خودرو برداشته و از روی کلیدهای آن یدک درست کرده است.

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *