رفتن به نوشته‌ها

طرد عروس و داماد به دلیل بارداری در دوران عقد

خراسان: از لحظه‌ای که عروس این خانواده شدم پدر شوهر و مادر شوهرم با سخت گیری های خودشان عذابم داده اند. آن ها خیلی سرد و بی تفاوت با من و پسرشان برخورد می کنند.متاسفانه پدر شوهرم هر وقت صحبتی به میان می آمد از دوران جوانی و نامزدی خودش با غرور حرف می زد و می گفت در یک سال دوران نامزدی اش یک بار هم به دیدن همسرش نرفته است و …

او برای نامزدم تکلیف تعیین کرده بود که هفته ای یک بار و آن هم فقط برای ۲ ساعت همراه مادرش به خانه ما بیاید و مرا ببیند.در این شرایط مادر من که خیلی دامادش را دوست داشت به طور پنهانی بیشتر شب ها سهراب را برای شام به خانه مان دعوت می کرد و ما حتی یک بار هم بدون اطلاع خانواده شوهرم و به طور کاملا پنهانی با هم به مسافرت رفتیم و خیلی هم خوش گذشت.

رویا افزود: سهراب همیشه از برخوردهای تحقیرآمیز والدینش گلایه می کرد و می گفت برادر بزرگش نیز با وجود آن که ۴ سال از او بزرگ تر است آدم بسیار سخت گیری است و …!

نامزدم با این حرف ها دل مرا به رحم آورد و سعی می کردم به او محبت بیشتری کنم اما در این رفت و آمدهای پنهانی متوجه شدم باردار هستم. من موضوع را به مادرم اطلاع دادم و از طریق خانواده ام این مسئله به گوش پدر شوهر و مادر شوهرم رسید اما آن ها مرا طرد کرده اند و می گویند اجازه نمی دهند چنین عروسی پا به خانه پسرشان بگذارد و مشکل به وجود آمده را لکه ننگی برای خانواده خود می دانند. آن ها شب گذشته نامزدم را نیز از خانه شان بیرون کرده اند.

در این وضعیت من و سهراب تعادل روحی و روانی خود را از دست داده ایم و نمی دانیم چگونه مشکل خود را حل کنیم. ای کاش بزرگ ترهای ما به جای سخت گیری زیاد یا محبت بیش از حد و اندازه کمی راهنمایی مان می کردند تا این مشکلات برای ما به وجود نمی آمد.

نامزدم با این حرف ها دل مرا به رحم آورد و سعی می کردم به او محبت بیشتری کنم اما در این رفت و آمدهای پنهانی متوجه شدم باردار هستم. من موضوع را به مادرم اطلاع دادم و از طریق خانواده ام این مسئله به گوش پدر شوهر و مادر شوهرم رسید اما آن ها مرا طرد کرده اند و می گویند اجازه نمی دهند چنین عروسی پا به خانه پسرشان بگذارد………

منتشر شده در اخبار خواندنی خانوادهخواندنی ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *