رفتن به نوشته‌ها

زن و شوهرهایی که گوشی یکدیگر را بررسی می‌کنند

مرکز تحقیقاتی Retrevo که پیش‌تر نیز مطالعات مشابهی را انجام داده بود،برای به دست آوردن نتایج کنونی بیش از ۱۰۰۰ زن و مرد را در گروه‌های سنیبا سطح درآمدهای مختلف در کشور آمریکا مورد بررسی قرار داد .

در پایان این بررسی مشخص شد که ۳۸ درصد زن و شوهرهایی که سن آن‌ها کمتراز ۲۵ سال است، بیش از دیگران تمایل به تجسس مخفیانه در بخش پیامکتلفن‌همراه همسر خود دارند. در این میان، ۳۸ درصد این افراد به صورتمخفیانه به پست الکترونیکی و بخش مربوط به تماس‌های حاصل شده در تلفن‌همراههمسر خود نیز به صورت مخفیانه سر می‌زنند .

 

 علاوه بر این گفته شده است که ۲۵ درصد افراد متاهل در گروه‌های سنیمختلف این اقدام را بدون اطلاع طرف مقابل خود انجام می‌دهند .

این بررسی نشان داده است که مردان تمایل کمتری به تجسس در گوشی همسر خوددارند و خانم‌ها بیشتر این اقدام را انجام می‌دهند. در حالی که ۳۰ درصدمردم به صورت مخفیانه سراغ گوشی همسر خود می‌روند، ۳۳ درصد زن‌ها گوشی شوهرخود را بدون اطلاع وی مورد تجسس قرار می‌دهند.

 بر اساس نتایج حاصل از مطالعه جدید صورت گرفته در مرکز تحقیقاتی  Retrevo، بیش از ۳۸ درصد زوج‌های جوانی که کمتر از ۲۵ سال دارند تلفن‌همراههمسر خود را به صورت مخفیانه بررسی می‌کنند .

 برخی از زن و شوهرها این اقدام را از روی بی‌اعتمادی انجام می‌دهند وبرخی دیگر با داشتن اعتماد کامل به همسر خود، دست به چنین کاری می‌زنند .

اما به هر دلیلی ، بیشتر آن‌ها تمایل دارند که به صورت مخفیانه ازفعالیت‌های همسر خود در تلفن‌همراه مطلع شوند .

باید توجه داشت که هم‌اکنونابزارهای ویژه‌ای برای گوشی‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌ها ارایه شده است که بهکمک آن‌ها می‌توان به صورت مخفیانه در گوشی دیگران تجسس کرد .

منتشر شده در اخبار زناناخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *