رفتن به نوشته‌ها

مردی هنگام کابوس دیدن همسرش راخفه کرد

توماس در دادگاه و هنگامی که نوار تماس وی با پلیس دقایقی پس از خفه کردن همسرش شنیده می‌شد به شدت گریه می‌کرد.

وی در تماسی که در ساعت۳:۵۰ ‌صبح با پلیس گرفته بود، می‌گوید: من چه کار کردم؟ می‌خواستم او را بیدار کنم. فکر کنم زنم را کشته‌ام. اوه خدای من گمان می‌کردم کسی وارد خودرو شده است. من داشتم با دزد مبارزه می‌کردم اما در واقع کریستین بوده. احتمالاً خواب می‌دیده‌ام من چه کار کرده‌ام؟
به نوشته گاردین زمانی که پلیس به محل حادثه می‌رسد او به آن‌ها می‌گوید: همسرم همه دنیای من بود.

مقامات قضایی اعلام کرده‌اند که اتهام قتل را علیه وی مطرح نخواهند کرد چرا که شواهد پزشکی نیز نشان دهنده مشکلات و کابوس‌های وی در هنگام خواب است.

توماس حدود ۵۰ سال است با مشکل راه رفتن در خواب و سایر اختلال‌های رفتاری در هنگام خواب روبه‌روست. در ابتدا مقامات ادعای وی را نپذیرفتند اما متخصصان پزشکی با انجام آزمایشات دقیق اعلام کردند رفتار وی کاملاً غیرارادی و به دور از هرگونه قصد و عمدی بوده است.

رسیدگی به این پرونده هنوز هم در جریان است.

یک مرد بریتانیایی که دارای اختلال مزمن در خواب بود هنگام خواب و دیدن کابوس ورود یک متجاوز به خودرواش همسرش را خفه کرد.

به گزارش فارس، برایان توماس ۵۹ ساله پدر و کریستین همسر ۵۷ ساله‌اش دارای ۲ فرزند هستند و وانت تفریحی خود را در حالی که به تعطیلات رفته بودند در گوشه‌ای پارک کرده و درون آن خوابیده بودند.وی در رویا می‌یند که فردی وارد خودرو آن‌ها شده و با او درگیر می‌شود اما در عوض زنی را که از کودکی عاشقش بوده و ۴۰ سال با او زندگی مشترک داشته است، خفه می‌کند.

دادستانی هم از هیئت منصفه خواسته تا اختلال‌های دیرینه وی در هنگام خواب را مد نظر داشته باشد و این‌که در آن زمان هیچ کنترلی بر اعمالش نداشته است…….

منتشر شده در اخباراخبار حوادثاخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *