رفتن به نوشته‌ها

بزرگترین‌عروسی‌گروهی‌جهان‌در‌سئول

«ری فوروتا» با لباس سفید عروسی در مصاحبه یی با خبرگزاری آسوشیتدپرس خاطرنشان کرد؛ من کمی نگرانم. من و همسرم «تاداکانی سانو» که ۲۵ سال دارد، در ماه مارس سال جاری میلادی در کلیسا در نزدیکی این دانشگاه پیمان بستیم و هم اکنون در این مراسم شرکت کردیم تا جزیی از حاضران باشیم.

موسس این دانشگاه که «سان میونگ مون» یک کشیش پیر ۸۹ساله است، در این مراسم با پاشیدن آب مقدس روی زوج های جوان، پیش از به دست کردن حلقه ها برای آنان زندگی پر عزت و خوبی را آرزو کرد. گفته می شود در این مراسم زوج هایی با ملیت های مختلف با یکدیگر وصلت کردند.

"arosi

بیش از ۲۰ هزار عروس و داماد از کشورهای مختلف جهان امروز در حیاط دانشگاه «سان مون» در منطقه «آسان» در جنوب «سئول» – پایتخت کره جنوبی – گرد هم آمدند تا با بستن پیمان زناشویی، بزرگ ترین جشن عروسی جهان را برگزار کرده و نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برسانند.

در گزارش یکی از روزنامه های دولتی «کره جنوبی» آمده است؛ این جشن عروسی پس از مراسم عروسی ۱۹۹۹ میلادی در این کشور بزرگ ترین و باشکوه ترین مراسم عروسی در جهان محسوب می شود.

همچنین در گزارش این روزنامه آمده است زوج هایی از کشورهای ایالات متحده امریکا، ونزوئلا، برزیل و سوئیس نیز در این مراسم حضور داشتند.

"arosi

"arosi

منتشر شده در خواندنی هاسایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *