رفتن به نوشته‌ها

عامل تجاوز به کودک ۲۲ ماهه اعدام شد

با این ادعا تیم تحقیق «امیر» را دستگیر و تحت بازجویی قرار دادند که او لب به اعتراف گشود و با افشای جنایت سیاه خود اظهار داشت: روز حادثه بر اثر مصرف مواد روانگردان حالت عادی نداشتم و با مشاهده دختر ۲۲ ماهه نقشه شیطانی آزار و اذیت او فکرم را مشغول کرد.

با اعترافهای متهم پرونده او با صدور کیفرخواست به شعبه اول دادگاه کیفری استان فرستاده شد که قضات دادگاه پس از محاکمه او را به اعدام محکوم کردند. با تأیید حکم اعدام از سوی قضات شعبه ۱۱ دیوان عالی کشور «امیر» سحرگاه پنج شنبه در محوطه زندان بجنورد به دار مجازات آویخته شد.

پسر ۲۵ ساله که در اقدامی جنون آمیز بر اثر مصرف قرصهای روانگردان کودک ۲۲ ماهه ای را مورد تعرض قرار داده و او را به قتل رسانده بود اعدام شد.

 به گزارش خبرنگار ما، چندی قبل مأموران پلیس شهرستان بجنورد در جریان مرگ مشکوک کودک ۲۲ ماهه ای در یکی از بیمارستانهای این شهر قرار گرفتند. کارآگاهان پس از حضور در محل متوجه شدند دختر ۲۲ ماهه به علت تعرض و شدت جراحات جان سپرده است. در ادامه مأموران به تحقیق از مادر این کودک پرداخته که او اظهار داشت: چند روز پیش همسرم به اتهام سرقت و اعتیاد به مواد مخدر دستگیر و روانه زندان شد.

 روز حادثه برای انجام کاری مجبور بودم خانه را ترک کنم، به همین خاطر دخترم را نزد «امیر» پسر صاحبخانه قرار دادم. وقتی به خانه برگشتم با پیکر نیمه جان دخترم روبه رو شده و سریع او را به بیمارستان رساندم که بر اثر شدت جراحات جان سپرد.

منتشر شده در اخباراخبار حوادثاخبار کودکان و جواناناخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *