رفتن به نوشته‌ها

پدیده های جدید موجبات طلاق زندگی قدیمی شد

در این لحظه زن جوانی که به همراه این زوج به دادگاه آمده بود و ادعا می‌کرد دختر آنها است، وارد ماجرا شد و دلیل اصلی این تصمیم والدین خود را برای قاضی تشریح کرد.
این دختر به قاضی گفت: والدین من برای خروج از کشور و اخذ گرین کارت از کشور آمریکا باید در ایران به صورت صوری از هم جدا شوند و در کشور آمریکا می‌توانند بار دیگر با هم ازدواج کنند.
مرد مسن که دیگر راهی برای کتمان حقیقت نداشت به قاضی عموزادی گفت: من همسرم را بی‌نهایت دوست دارم و تنها برای خروج از ایران و برای اینکه برای زندگی در کنار فرزندانم به آمریکا بروم این تصمیم را گرفتم.
همسر این مرد نیز با تأیید اظهارات همسرش و بیان اینکه به همسرش خیلی علاقه دارد، مهریه خود را که ۲ هزار و ۵۰۰ تومان بود، در قبال صدور رأی طلاق بخشید.
قاضی عموزادی نیز پس از شنیدن اظهارات دو طرف، حکم طلاق این زوج را صادر کرد.

یک زوج مسن بعد از ۵۳ سال زندگی مشترک به خاطر دریافت گرین کارت و خروج از کشور با حضور در دادگاه خانواده از هم جدا شدند.
به گزارش فارس، زوج مسن با حضور در شعبه ۲۶۸ مجتمع قضائی خانواده و با اعلام توافق در طلاق درخواست طلاق خود را ارائه کردند.

مرد مسن که ۷۶ ساله بود، در پاسخ به پرسش قاضی که دلیل ارائه درخواست طلاق بعد از ۵۳ سال زندگی چیست، گفت: ما با هم تفاهم نداریم و دیگر نمی‌توانیم با هم زندگی کنیم.

قاضی عموزادی این‌بار سؤال خود را از همسر ۷۰ ساله این مرد پرسید، زن مسن نیز در پاسخ به قاضی گفت: در حال حاضر زندگی مشترک ما معنایی ندارد و بعد از ازدواج دختران و پسرم دیگر توجیهی برای زندگی مشترک نداریم.

اظهارات این زوج مسن برای قاضی عموزادی قابل قبول نبود و وی سعی می‌کرد که این زوج را از این تصمیم منصرف کند و به زندگی مشترک بازگرداند.

منتشر شده در اخبار طلاق

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *