رفتن به نوشته‌ها

پسر متجاوز از دختر شکایت کرد!

وی ادامه داد؛ زمانی که سر قرار حاضر شدیم داریوش به من پیشنهاد داد به کوهسار برویم. من هم به این امید که آنجا محلی عمومی است همراهش رفتم. اما زمانی که به آنجا رسیدم داریوش به من حمله کرد و مرا مورد تعرض قرار داد. هر چه از او خواهش کردم این کار را نکند توجهی نکرد. بعد از این حادثه بود که تصمیم گرفتم از او شکایت کنم.

به دستور قاضی ساعی رئیس شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران داریوش دستگیر و برای بازجویی بیشتر به دادگاه منتقل شد. زمانی که این جوان در برابر قضات قرار گرفت ادعا کرد او مورد ظلم قرار گرفته و از لیدا شکایت دارد.

وی گفت؛ این لیدا بود که من را اغفال کرد و به کوهسار برد. در آنجا به من مشروب خوراند و من از خود بیخود شدم. این دختر قصد اخاذی از من را دارد. او می دانست کوهسار منطقه خلوتی است. من به او گفتم چون شب است می ترسم به آنجا بروم اما به اصرار او با هم رفتیم.

این جوان ادامه داد؛ لیدا این کار را کرد تا از من شکایت کند و پولی از این راه به دست آورد.

وی در مورد نحوه آشنایی اش با لیدا گفت؛ ما هم محلی بودیم و از همین طریق با هم آشنا شدیم. زمانی که چند باری با لیدا بیرون رفتم و دوستانم مرا با او دیدند گفتند لیدا پسران دیگری را هم اغفال کرده و بهتر است از او دوری کنم، اما چون خودم به این نتیجه نرسیده بودم که لیدا دختر بدی است این کار را نکردم.

وی گفت؛ من از لیدا به جرم اینکه اغفالم کرده است، شکایت دارم.

قضات شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران در آینده به پرونده این دختر و پسر جوان رسیدگی می کنند

پسر جوانی که به اتهام تعرض به یک دختر بازداشت شده است در دادگاه کیفری استان تهران مدعی شد توسط دختر اغفال شده و از او شکایت دارد.

یک هفته پیش دختری به نام لیدا به ماموران کلانتری جنت آباد مراجعه کرد و مدعی شد از سوی پسری مورد تعرض قرار گرفته است.

وی گفت؛ مدتی از آشنایی من و داریوش می گذشت و من می خواستم او را بیشتر بشناسم و رابطه ام را با وی بیشتر کنم. روز حادثه بعد از افطار بود که داریوش با من تماس گرفت و قراری گذاشت تا همدیگر را ببینیم. من هم قبول کردم. تصورم این بود که به یک مکان عمومی می رویم و چند دقیقه یی با هم صحبت می کنیم و بعد من به خانه بر می گردم….>>>

منتشر شده در اخبار زناناخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *