رفتن به نوشته‌ها

مردان دو برابر زنان دروغ می‌گویند

۲۵ درصد از افراد متأهلی که در این تحقیق شرکت کردند، گفتند: در خانه به خاطر دروغ گفتن با همسرانشان مشاجره کرده‌اند. همچنین ۷ درصد متأهلان نیز گفتند: دروغ باعث فاصله افتادن میان همسران و جدایی زوجین می‌شود.

دروغ‌هایی که بیشتر در میان مردان شایع است با جملات «هیچ مشکلی نیست و من خوب هستم» یا «به خاطر ترافیک دیر کردم» گفته می‌شود. همچنین دروغ‌هایی که بیشتر در میان زنان شایع است با جملات «او الان نیست و سرم درد می‌کند»، «نمی‌توانم پاسخ بدهم، چون تلفن همراهم باتری ندارد» و «من الان در راه هستم» گفته می‌شود.

تحقیقات جدید نشان می‌دهد: مردان دو برابر زنان به همسر، همکاران و رؤسای خود در محل کارشان دروغ می‌گویند.

به گزارش «خبر»، روزنامه دیلی اکسپرس در این باره نوشت: مردان هر روز ۶ بار دروغ می‌گویند که این رقم به ۴۲ دروغ در هفته، ۲ هزار و ۱۸۴ دروغ در سال و ۱۲۶ هزارو ۷۲۰ دروغ در دوران زندگیشان می‌رسد.

زنان نیز هر روز ۳ بار دروغ می‌گویند که این رقم به۲۱ دروغ در هفته، هزار و ۹۲ دروغ در سال و ۶۸ هزار و ۸۷۶ دروغ در دوران زندگیشان می‌رسد.

از میان هر ۵ نفر که در این تحقیق شرکت کرده‌اند، ۴ نفر گفتند که می‌توانند به راحتی بفهمند که طرف مقابلشان دروغ می‌گوید. همچنین نیمی از زنان و مردانی که در این تحقیق شرکت کرده‌اند، گفتند: زمانی که به همسران خود دروغ می‌گفتند، همسرانشان متوجه موضوع شده‌اند…..>>>

منتشر شده در اخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *