رفتن به نوشته‌ها

هرمرد یک سال از عمرش را صرف‌نگاه‌به زنان‌می‌کند!

"" ویافزوعلاوه بر این زمان باید متوجه بود که مردان اگر بخواهند زنی را تحت تأثیر قرار دهند حتی حاضر به ول کردن کار خود و توقف فعالیتهای کاری تا انجام این کار هستند.

این نظر سنجی بر روی ۳ هزار نفر نشان داد که سوپرمارکت مهمترین نقطه تبادل این نگاههاست و بعد از آن مشروب فروشیها و کلوپهای شبانه قرار دارند.

اما در حالی که اکثریت مردان و زنان از اینکه کسی به آنها نگاه کند، احساس مورد توجه قرار گرفتن می کنند، اما افراد بیشتر دوست دارند به آن‌ها نگاه نشود. مردها با ۱۹ درصد در برابر زنها با ۹ درصد معتقدند از اینکه کسی به آنها خیره شود، احساس خوشحالی می کنند.

۱۶ درصد دختران از این کار احساس ناراحتی کرده و ۲۰ درصد نیز می گویند این کار آنها را خجالت زده می کند. بیش از ۴۰ درصد زنان چشم را اولین جذابیتی دانسته‌اند که در نگاه اول به چشم آنها رسیده است، در حالیکه همین تعداد از مردان معتقدند که چشم آنها در ابتدا مجذوب وضع کلی بدن زن می شود.

یک سوم از شرکت کنندگان در این تحقیق با همسر خود بر سر اینگونه نگاهها بحث داشته اند و یک نفر از هر ۱۰ نفر کارشان به جدایی از همسرشان کشیده است.

۵ نقطه مهمی که در آن مردان زنان را زیر نظر دارند عبارتند از سوپرمارکت، مشروب فروشیها، کلوپهای شبانه، محل کار و مغازه ها و ۵ نقطه مهمی که در آن زنان مردان را زیر نظر دارند عبارتند از: مشروب فروشیها، مغازه ها، وسایل نقلیه عمومی، سوپرمارکتها و محل کار

مردها به طور میانگین روزانه ۴۳ دقیقه را صرف خیره شدن به ۱۰ زن مختلف می کنند که این میزان برابر با ۲۵۹ ساعت یا تقریبا ۱۱ روز در سال است که در فاصله بین ۱۸ تا ۵۰ سالگی بالغ بر ۱۱ ماه و ۱۱ روز می شود.

به نوشته دیلی تلگراف، محققان دریافته‌اند که تنها این نوع مردها نیستند که جنس مخالف را ستایش می کنند بلکه زنها نیز روزانه ۲۰ دقیقه را صرف نگاه کردن به ۶ مرد مختلف می کنند. این میزان نیز برابر با ۶ ماه به طور کلی بین ۱۸ تا ۵۰ سالگی است.

مارک آیرلند سخنگوی مرکز کوداک لنز ویژن که این نظرسنجی را انجام داده است، گفت: مردها مشهور به نگاه کردن به زنها هستند، اما جالب است بدانیم که آنها واقعا چه مدت را صرف این کار می کنند. به طور کلی یک سال از زندگی مردان صرف قفل کردن چشمهای آنها بر روی جنس مخالف می شود.

منتشر شده در اخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *