رفتن به نوشته‌ها

مادری سر نوزادش را برید و مغز او را خورد

در گزارش کارشناسان پزشکی قانونی ایالتی تگزاس آمده است: این نوزاد پسر که سه هفته از عمرش می‌گذشته توسط چاقو و دو اره، مثله شده و پس از آن مادرش قسمت‌های از بدن وی را نظیر مغز سرخ کرده و خورده است.

به گزارش ایسنا، رسانه‌های دولتی آمریکا اقدام این مادر را یک عمل شیطانی خوانده و از مقامات قضایی آمریکا خواستند تا این مادر شیطان صفت را به سزای عمل خود برسانند.

گفته می‌شود، این زن ۳۳ ساله هم اکنون در مرکز روانپزشکی منطقه «سن آن تونیو» در ایالت تگزاس بستری است، چرا که احتمال می‌رود ، این زن دچار بیماری‌های شدید روحی و روانی بوده و نشانه‌هایی از شیزوفرنی در وی دیده شده است.

سحام نیوز: مقامات پلیس ایالت تگزاس در آمریکا خبر دادند: یک زن جوان پس از بریدن سر نوزاد سه‌ هفته‌ای خود، مغز وی را سرخ کرد و خورد.

رییس پلیس ایالت تگزاس در مصاحبه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، یادآور شد: این زن که «اوتی سانچز» نام دارد و ۳۳ ساله است در «سن آن تونیو» زندگی می‌کند و به اتهام کشتن، مثله کردن و خوردن قسمت‌هایی از بدن نوزاد سه هفته‌ای خود توسط پلیس ایالتی دستگیر شد.

«گلوریا سانچز» ـ عمه این زن ـ در گفت‌وگو با رسانه‌های محلی ایالت «تگزاس»، عنوان کرد: هنگام وقوع این حادثه کودکان پنج و هفت ساله این زن در خانه بودند و حادثه را به پلیس خبر دادند.

منتشر شده در اخباراخبار حوادثاخبار زناناخبار کودکان و جوانان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *