رفتن به نوشته‌ها

نام‌نویسی اینترنتی برای دریافت تسهیلات ازدواج

علاوه براین، بانک ملی تکلیف و پرداخت تسهیلات ازدواج به مزدوجانی که دارای عقدنامه از تاریخ فوق به بعد بوده و پرونده تسهیلاتی آنها مربوط به قبل از تاریخ پنجم اردیبهشت ماه جاری بوده است را در جریان قرار داده و مسئولان شعب این بانک با آنها تماس خواهند گرفت.

بر پایه این گزارش، صاحبان پرونده‌هایی که به علت نقص مدارک، هنوز موفق به دریافت تسهیلات نشده اند، مسوولان شعب بانک ملی از آنها برای تکمیل مدارک و دریافت تسهیلات در اسرع وقت دعوت خواهند کرد.

روابط عمومی بانک ملی در پایگاه اطلاع‌رسانی خود افزود: پرونده‌های مفتوحه قبلی که به صورت غیر اینترنتی ثبت نام آنها صورت گرفته، مختومه می‌شوند و پرونده‌های جدید در استان‌های مذکور در قالب اینترنتی شکل می‌گیرد.

زوج‌های جوان پس از مراجعه به پایگاه مذکور و ثبت نام، از طریق سیستم، کد رهگیری دریافت کرده و ظرف ۳ تا ۴ روز بعد، نام بانک عامل اعطاکننده تسهیلات به آنها اعلام می‌شود.

در عین حال مزدوجان استان‌های مربوطه که تاریخ عقد آنها قبل از دهم مهرماه ۱۳۸۷ باشد و زوج‌های جوان سایر استان‌ها همچنان می‌توانند برای دریافت تسهیلات ازدواج مستقیماً به بانک‌های عامل مراجعه کنند.

بنا بر این گزارش، در آینده نزدیک طرح ثبت نام اینترنتی برای دریافت تسهیلات ازدواج که متولی آن بانک مرکزی است و تمامی بانک‌ها نیز مجری آن خواهند بود، در همه استان‌های کشور گسترش خواهد یافت.

بانک ملی ایران اعلام کرد: طرح نام‌نویسی اینترنتی برای دریافت تسهیلات ازدواج در شش استان اصفهان، خراسان جنوبی، خوزستان، قم، گیلان و مرکزی آغاز شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک یادشده، مزدوجان شش استان مذکور که تاریخ عقد آنها پس از دهم مهرماه ۱۳۸۷ باشد و متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج از تاریخ پنجم اردیبهشت ماه جاری باشند، باید از طریق اینترنت اقدام به ثبت نام کنند.

بنا بر این گزارش، در استان‌های قم، اصفهان، خراسان جنوبی، گیلان، خوزستان و مرکزی، زوج‌های جوان باید پس از مراجعه به سایت اینترنتی ve.cbi.ir نام‌نویسی کنند.

منتشر شده در اخبارسایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *