رفتن به نوشته‌ها

زنی همسر ۹۰ ساله‌اش را با وایتکس کشت

وی اضافه کرد: صبح حادثه زمانی که از خواب بیدار شدم دریافتم پیرمرد لیوان وایتکس را خورده و دچار سوختگی معده شده است که سریعاً وی را به بیمارستان منتقل کردم.

بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران گفت: این ادعا از سوی زن تا حدودی غیر واقعی جلوه کرد تا اینکه فرزندان زن اول و دوم این پیرمرد مدعی شدند زن سوم وی او را به قتل رسانده است.

وی افزود: با توجه به این ادعا و همچنین احتمال غیر واقعی بودن اظهارات این فرد وی به اتهام قتل عمدی شوهرش بازداشت شد تا تحقیقات در خصوص وی انجام شود.

جام جم آنلاین: زن میانسالی که متهم است همسر ۹۰ ساله خود را با خوراندن یک لیوان وایتکس به قتل رسانده است، بازداشت شد.به گزارش فارس ،‌ صبح یکی از روزهای اسفند سال گذشته مأموران کلانتری خزانه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از مرگ یک پیرمرد با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه واقع در بیمارستان سوانح سوختگی مطهری دریافتند یک پیرمرد ۹۰ ساله در جنوب تهران بر اثر خوردن یک لیوان وایتکس دچار سوختگی شده و فوت کرده است.

شاملو، بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: تحقیقات از همسر این فرد نشان داد وی یک زن ۴۰ ساله است که به عنوان سومین زن این پیرمرد با وی ازدواج کرده است.

تحقیقات نشان داد این زن مدعی است شب حادثه پیرمرد از وی خواسته تا دندان‌های مصنوعی وی را داخل وایتکس بیاندازد تا سفید شود…..>>>

منتشر شده در اخباراخبار حوادث

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *