رفتن به نوشته‌ها

بیشترین طلاق بین زنان ۲۰ تا ۲۴ ساله

وی ادامه داد:۴۳/۹۷ ولادت‌ها در سال ۸۷در مهلت قانونی ثبت شده است.

به گفته عبودی،ثبت ولادت در مهلت قانونی نسبت به مدت مشابه ۶/۵ درصد افزایش داشته است.وی درباره تعداد کل فوت شدگان در سال گذشته گفت: ۴۱۷ هزار و ۷۹۸رویداد فوت در سال گذشته ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه ۵ هزار و ۶۲رویداد افزایش و رشد ۲/۱ درصدی را در این زمینه داشته‌ایم.

به گفته معاون حقوقی و سجلی ثبت احوال کشور، ۷۸/۶ درصد رشد ثبت قانونی نسبت به مدت مشابه در سال ۸۶ داشته‌ایم.

وی رشد میزان ثبت ولادت و فوت در مدت قانونی را به دلیل اجرای طرحپوشش ثبت وقایع حیاتی و همکاری شبکه گسترده ثبت یاران که عبارتند ازماماها، مسئولان دهیاری‌ها ،مسئولان خانه بهداشت؛ مسئولان گورستان‌ها،پزشکی قانونی و مسئولان بیمارستان‌ها که با ثبت احوال همکاری داشته‌اندبوده است.

وی درباره میزان وقایع ازدواج در سال ۸۷ گفت: ۸۸۱ هزار و ۵۹۲ واقعهازدواج در سال گذشته به ثبت رسیده است که بیشترین ازدواج در مردان در سن ۲۰تا ۲۴ سالگی و در زنان نیز همین سن را تشکیل داده است.

به گفته عبودی، ۶/۴۲ درصد مردان ازدواج کرده در سال گذشته در سن ۲۰تا ۲۴ ساله و ۳۶ درصد خانم‌های ازدواج کرده بین ۲۰ تا ۲۴ سال بوده است.

وی درباره رویدادهای طلاق در سال گذشته، گفت: ۱۱۰ هزار و ۵۱۰ رویدادطلاق رخ داده که بیشترین طلاق رخ داده در بین مردان، بین سن ۲۵ تا ۲۹ سالو بیشترین طلاق در بین زنان ۲۰ تا ۲۴ سال بوده است.

وی درباره پوشش صدور کارت شناسایی ملی در کشور گفت: میزان صدور کارتملی از مرز ۹۸ درصد گذشته و قریب ۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار کارت شناسایی ملیبرای ایرانیان واجد شرایط صادر و تحویل داده شده است.

وی در خصوص نامگذاری کودکان در سال گذشته، گفت: نام محمد و ترکیباتمحمد ، ابوالفضل، امیرحسین، علی، مهدی و رضا بیشترین نام‌هایی بود کهوالدین برای کودکان خود در نظر گرفته‌اند و در مورد دختران فاطمه، زهرا،مبینا، مریم، و معصومه بوده است.

وی افزود: در بین ایرانیان خارج از کشور نیز بیشترین نامی که والدینبرای دختران خود گذاشته‌اند، فاطمه و بیشترین نامگذاری برای پسران محمد وترکیبات آن بوده است

معاون حقوقی و سجلی ثبت احوال کشور گفت : در سال گذشته ۱۱۰ هزار و ۵۱۰رویداد طلاق در کشور ثبت شده است که بیشترین طلاق رخ داده در بین مردان باسن ۲۵ تا ۲۹ سال و بیشترین طلاق در بین زنان ۲۰ تا ۲۴ سال بوده است .

 

به گزارش ایونا، سعید عبودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ما درباره ثبت رویدادهایحیاتی در سال ۸۷ گفت: در سال گذشته یک میلیون و ۳۰۰ هزار و ۱۶۶ رویدادولادت در کشور ثبت شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه خود ۱۳ هزار و ۴۰۵ رویداد افزایش یافته و این نشان از رشد یک درصدی ولادت در سال گذشتهدارد.

وی در خصوص نسبت دخترها به پسرها در سال گذشته گفت: در سال گذشته به ازای هر ۱۰۵ پسر ۱۰۰دختر متولد شده است.

منتشر شده در اخبار زناناخبار طلاق

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *