رفتن به نوشته‌ها

اخاذی پسر جوان از ۵۰ دختر

رضوانفر، دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران بزرگ در خصوص این پرونده گفت: مأموران در بازرسی از خودروی این فرد تعداد زیادی حکم غیر قانونی با مهر جعلی و سربرگ جعلی کشف کردند و دریافتند این فرد به طور غیر قانونی بی‌سیم و گاز‌اشک آور حمل می‌کند.
وی ادامه داد: در بازجویی اولیه و بررسی سوابق احسان مشخص شد پیش از این یک زن جوان از وی به اتهام اخاذی شکایت کرده و این فرد تحت تعقیب بوده است.
وی افزود: احسان در بازجویی مدعی شد با پیدا کردن شماره تلفن دختران جوان با آنها تماس گرفته و مدعی شده‌است که وی مأمور است و از این افراد نکات منفی در دست دارد.
احسان مدعی شد پس از آنکه این دختران به وی اطمینان کرده و نظرشان جلب شده است.اقدام به اخاذی از آنها کرده و با وعده ازدواج با این افراد با آنها ارتباط برقرار کرده است.رضوانفر گفت: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد این فرد حداقل با ۵۰ دختر ارتباط داشته و از آنها مبالغ متعددی به سرقت برده ‌است که تحقیقات درخصوص شناسایی شاکیان ادامه دارد.
تحقیقات در خصوص زوایای پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد.

جوانی به اخاذی از ۵۰ دختر جوان با استفاده از مدارک جعلی و قلابی یکی از ارگان‌های امنیتی اعتراف کرد.

به گزارش فارس، عصر شنبه ۱۰اسفند امسال مأموران گشت‌انتظامی در حوالی اتوبان آزادگان به یک خودروی دوو سی‌یلو مشکوک شدند.
مأموران با بررسی دریافتند روی صندوق عقب این خودروی آنتن بلند بی‌سیم نصب شده است و همچنین روی داشبورد خودرو نیز یک چراغ گردان وجود دارد.
مأموران بلافاصله خودرو را متوقف کرده و سرنشین آن‌را که یک جوان ۳۱ ساله به نام احسان بود دستگیر کردند و خودرو و این فرد را مورد بازرسی و بازجویی قرار دادند……>>>>

منتشر شده در اخبار مردانحقوق زنان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *