رفتن به نوشته‌ها

خودکشی احتمالی یک خانواده به علت اخراج

……………..هنوز امکان استشمام بوی باروت در فضای خانه وجود داشت.
اگرچه فکس ارسالی نشان می‌دهد که ظاهراً “آنا لوپ” مادر خانواده این حادثه را طراحی کرده است اما جان رومرو افسر پلیس لس‌آنجلس می‌گوید که اروین لوپ پدر خانواده مظنون اصلی است. پلیس در کنار جسد وی یک هفت تیر را کشف کرده است.
جسد “آنا” در اتاق خواب طبقه بالا و در کنار اجساد دو قلوهای ۲ ساله پسر آن‌ها پیدا شده است. جسد یک دختر ۸ ساله و دو دختر دو قلوی ۵ ساله نیز در کنار جسد پدر در اتاق کناری پیدا شده است.
به گفته پلیس تمام تیرها به سر قربانیان شلیک شده است.
این پنجمین مورد مرگ دسته جمعی خانوادگی در جنوب کالیفرنیا به وسیله قتل یا خودکشی طی یک سال است. پلیس از تمامی افرادی که تحت فشار اقتصادی قرار دارند خواسته به جای روی آوردن به خشونت خواستار کمک شوند.
اروین لوپ در نامه‌اش ادعا کرده که وی و همسرش از کار خود در یک بیمارستان اخراج شده‌اند و همسرش پیشنهاد داده که خود و بچه‌هایشان را بکشند. پلیس جزئیات بیش‌تری را از فکس ارسالی آن‌ها فاش نکرد.
به گزارش آسوشیتدپرس این نامه نشان می‌دهد که لوپ و همسرش‌ به خاطر دادن اطلاعات نادرست به سازمان دیگری برای کسب مزایایی برای نگهداری از کودکان تحت بازجویی بوده‌اند و یکی از کارفرمایان آن‌ها به آن‌ها گفته که زحمت آمدن به سر کار را به خود نداده و بهتر است بروند و مغرشان را منفجر کنند.
این زوج ‌شکایتی را علیه کارفرمای خود به یکی از نهادهای منابع انسانی آمریکا ارائه می‌دهند و این نهاد حکم به عذرخواهی از آن‌ها می‌دهد اما ۲ روز بعد هر دو از کار اخراج می‌شوند.
در نامه آمده :”آن‌ها هیچ کاری را به مدیری که این برخورد را با ما کرده بود نکردند و تلاش هم نکردند به ما‌ کمک کنند هر چند می‌دانستند دیگر کاری نداریم و ۵ فرزند زیر ۸ سال داریم و جایی هم برای رفتن نداریم. این است که به این جا رسیده‌ایم.”
منطقه جنوب کالیفرنیا تا‌کنون چند بار در اثر حوادث مشابهی شوکه شده است.
در ۲۴ دسامبر گذشته مردی در لباس بابانوئل به یک مهمانی کریسمس حمله کرد‌ و همسر سابق و ۸ نفر از اقوام او را کشت‌ و سپس خودکشی کرد.
در اکتبر نیز یک مدیر مالی بیکار بر اثر مشکلات مالی متعدد همسر و ۳ فرزند و مادر زنش را به ضرب گلوله کشت‌ و سپس خودکشی کرد.
در ماه ژوئن نیز جسد ۵ عضو یک خانواده آمریکایی ترکیه‌ای در خانه آن‌ها پیدا شد. پلیس در این حادثه حتمال خودکشی را داده بود اما علت آن هنوز هم نامشخص باقی مانده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی با ارسال فکسی به یک شبکه تلویزیونی گفته بود که به علت اخراج خود و همسرش از کار با یکدیگر تصمیم گرفته‌اند تمام خانواده را از بدبختی خلاص کنند.
بر اساس این گزارش، شبکه تلویزیونی پس از دریافت این فکس سریعاً موضوع را به پلیس گزارش می‌دهد و یک مرکز فوریت‌های پلیسی هم تماسی را از مردی دریافت می‌کند که می‌گوید:”من همین الآن به خانه برگشتم و همه خانواده من به ضرب گلوله کشته شده‌اند.”
نیروهای پلیس سریعاً در ساعت حدود ۸:۳۰ ‌صبح سه‌شنبه به وقت محلی خود را به محل حادثه ‌رساندند.
به گفته نیروهای پلیس هنگام رسیدن آن‌ها زمان زیادی از وقوع حادثه نمی‌گذشت و ….>>>>

منتشر شده در اخباراخبار حوادث

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *