رفتن به نوشته‌ها

مرگ دلخراش دختر جوان پس از اصرار بر ازدواج

حادثه رقم خوردبه دنبال فریادهای دختر جوان، جوانی که مخاطب قرار گرفته بود از او خواست تا بیرون از مغازه با هم گفت‏وگو کنند و هنگامی که آنها رو به روی هم قرار گرفتند، بار دیگر مشاجره‌ میان آنها آغاز شد و دختر جوان مدام می‌گفت که فریب خورده است و باید به عقد او درآید.

شهریاری افزود: پس از دقایقی از این مشاجره به یک باره پسر جوان که کنترل خود را از دست داده بود، دختر جوان را به سمت خیابان هل داد و در این هنگام یک دستگاه کامیون که در حال عبور از محل بود، او را زیر گرفت و با انتقال دختر جوان به بیمارستان، وی براثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

دستگیری و تحقیق

بازپرس ویژه قتل تهران افزود: به دنبال این حادثه دلخراش، موضوع به ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش گزارش شد و با حضور آنها در محل، جوانی که این دختر را هل داده بود، بازداشت و برای تحقیقات به دادسرای جنایی منتقل شد.

پسر جوان در تحقیقات خود را رضا معرفی کرد و گفت: من دانشجو هستم و برای تأمین هزینه تحصیلم، در اوقات بیکاری در آژانس کار می‌کنم.

وی افزود: چندی پیش، به صورت اتفاقی با این دختر به نام مریم آشنا شدم و ارتباط پنهانی میان ما شکل گرفت. ابتدا قصد ازدواج با او را داشتم، اما متوجه شدم فردی که در همسایگی آنها صاحب یک مغازه خواربارفروشی است، مطالبی از مریم گفت.

متهم افزود: پس از شنیدن این سخنان، دیگر علاقه چندانی به مریم نداشتم و سعی می‌کردم با او قطع ارتباط کنم تا این که روز قبل از حادثه وقتی ۳ دختر جوان را از طریق آژانس به مقصدشان منتقل می‌کردم، مریم در تماس مرا مورد بازخواست قرار داد که چرا دختران مسافر را سوار خودرو کرده‌ام و وقتی عنوان کردم، این موضوع هیچ ارتباطی به وی ندارد، او تلفن را قطع کرد.

اشتباه کردم

متهم گفت: صبح زود برای خوردن صبحانه به مغازه حلیم‌فروشی رفته بودم که به یک باره مریم را دیدم که از خودرویی پیاده شد و به طرف من آمد و شروع به فحاشی کرد و از من خواست طبق قولی که داده بودم، با او ازدواج کنم، زمانی که برای گفت‏وگو به بیرون از مغازه رفتیم، برای لحظه‌ای کنترل خود را از دست داده و زمانی به خود آمدم که متوجه شدم وی با یک خودروی عبوری تصادف کرده است.

شهریاری در ادامه گفت: پس از این اعترافات، متهم با صدور قرار قانونی برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت تا در این باره تحقیقات تکمیلی انجام شود.

دختر جوان پس از‌ آشنایی خیابانی با پسری، وقتی از او خواست تا وی را به عقد ازدواج خود درآورد، دقایقی پس از این درخواست وی، ناباورانه زیر کامیون جان باخت.

محمد شهریاری، بازپرس ویژه قتل تهران با اشاره به این پرونده که در شعبه ۷ بازپرسی دادسرای جنایی تهران مطرح است، به «جام‌جم» گفت: چند روز پیش ساعت ۶ صبح در یکی از خیابان‌های شمالی تهران، مشتریان یک مغازه حلیم‌فروشی مشاهده کردند که دختر جوانی پس از ورود به این مغازه، مقابل میزی قرار گرفت که جوانی مشغول صرف صبحانه بود. دختر جوان که به سختی قادر به کنترل خود بود، شروع به پرخاش به این جوان کرد و او را فردی دروغگو خواند.

منتشر شده در اخباراخبار حوادثسایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *