رفتن به نوشته‌ها

آسیب‌شناسی ازدواج‌های روستایی و بررسی عوامل رشد طلاق در روستاها

مدیر سازمان ملی جوانان استان گیلان، تشکیل دبیرخانه، فراخوان مقاله و تبلیغات ویژه‌ این همایش در مراکز دانشگاهی و سطح استان‌ها را از اقدامات صورت گرفته جهت برگزاری همایش ازدواج روستایی دانست و اظهار کرد: این همایش در ۹ محور اشتغال، تحصیلات، مهاجرت، مشاوره و مهارت زندگی، سن، فرهنگ، باورهای دینی، اعتیاد و رسانه‌ها و فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به بررسی ازدواج و طلاق‌های روستایی خواهد پرداخت.

وی درباره شرایط پذیرش مقاله در این همایش، گفت: چکیده مقاله باید حداکثر در ۲۵۰ کلمه شامل هدف، روش، یافته‌ها، نتیجه گیری و واژه‌های کلیدی تا پنج واژه تنظیم شود.

علاقمندان جهت ارائه مقالات خود می‌توانند با نشانی، رشت، خیابان نامجو، بن‌بست دانشگاه، سازمان ملی جوانان گیلان، کد پستی ۴۱۹۳۸۳۱۴۱۳ و یا پست الکترونیکی [email protected] و همچنین شماره تلفن: ۳۲۲۰۳۰۱ ـ ۳۲۲۰۹۱۹ ـ ۰۱۳۱ تماس حاصل کنند.

یادآور می‌شود، آخرین مهلت پذیرش مقالات تا ۲۰ بهمن ماه خواهد بود و مقالات برتر این همایش که ۲۰ اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود، در فصلنامه مطالعات جوانان به چاپ خواهد رسید.

با هدف آسیب‌شناسی ازدواج‌های روستایی و بررسی عوامل رشد طلاق در روستاها، همایش ملی ازدواج روستایی اسفند ماه سال جاری در گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس «جوانان» ایسنا، حجت الاسلام سعید مهدوی ـ مدیر سازمان ملی جوانان استان گیلان ـ با اعلام این خبر، گفت: با توجه به رشد آمار طلاق روستایی در سال‌های اخیر و وجود آسیب‌ها و معضلات آن و با توجه به ضرورت استحکام خانواده‌ همایش ملی ازدواج روستایی در این استان برگزار می‌شود.

مهدوی از جمله آسیب‌های موجود در حوزه ازدواج را بهره‌گیری نادرست از وسایل ارتباطی در روستاها دانست و تصریح کرد: این معضل در شهرها هم وجود دارد، اما با توجه به این که روستاها از امکانات، مراکز و فضاهای آموزشی و فرهنگی برخوردار نیستند، این آسیب‌ها نمود بیشتری پیدا می‌کند، نبود ارتباط درست بین زوج‌های روستایی نیز از دیگر آسیب‌های حوزه ازدواج و تحکیم خانواده‌ در روستاهاست.

منتشر شده در اخبار ازدواجمقالات

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *