رفتن به نوشته‌ها

ازدواج های احساسی و تحمیلی از مهمترین علل طلاق

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۵ میلیون جوان بین سن ۱۴ تا ۲۹ سال در کشور وجود دارند افزود : بهترین سن ازدواج برای دختران ۱۸ تا ۲۵ سال و برای پسران ۲۱ تا ۲۷ سال است از این رو در حال حاضر ۳ میلیون ازدواج در کشور به تاخیر افتاده است .

حجت الاسلام حاج علی اکبری تاکید کرد : ازدواج های احساسی و تحمیلی از مهمترین علل طلاق در کشور است که بیشتر در چهار سال اول ازدواج رخ می دهد . به این منظور سازمان ملی جوانان با اجرای طرح مشاوره جوانان و خانواده های آنها در کلان شهرها که امکان شناخت متقابل افراد نسبت به هم کمتر است ، سعی در کاهش آسیب های پس از ازدواج دارد .

 

معاون رئیس جمهور اعتیاد را از دیگر مشکلات حوزه جوانان دانست و افزود : پیشگیری از این مسئله باید در دستور کار همه نهادها ، ارگانها ، رسانه ها ، بخش های دولتی و غیر دولتی قرار گیرد . ستاد مبارزه با مواد مخدر مسئولیت ویژه ای در زمینه جلوگیری از افزایش این معضل در جامعه بر عهده دارد ، از این رو سازمان ملی جوانان به عنوان یکی از همکاران این ستاد به همکاری در این زمینه می پردازد .

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی جوانان با حضور در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان گلستان گفت : ازدواج های احساسی و تحمیلی از مهمترین علل طلاق در کشور است که بیشتر در چهار سال اول ازدواج رخ می دهد .

به گزارش ایونا، حجت الاسلام حاج علی اکبری در خصوص عملکرد فعالیت سازمان ملی جوانان در امر ازدواج گفت : سازمان ملی جوانان می کوشد با تثبیت جایگاه ستادی ، مطالعاتی ، نظارتی و برنامه ریزی به هدف اولیه بازآفرینی هویت تشکیلاتی خود بازگردد و با تمرکز بر موضوعات فاقد متولی خاص همچون ازدواج و اوقات فراغت ، نگاه رنگین کمانی به جوانان را نهادینه کند . از این رو دفاع از جوان سازی مدیریت کشور در کنار ترویج فرهنگ جوان باوری و جوان یاوری ، از سوی این سازمان در حال پیگیری است .

منتشر شده در اخبار طلاقطلاق

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *