رفتن به نوشته‌ها

دو هزار زوج طی ۱۰ سال گذشته توسط موسسه امین ازدواج کرده اند

وی اظهار داشت : علاوه بر ملاک ها و معیارهای گوناگون داشتن وضع ظاهری مناسب ، رفتار و حتی چهره هم تراز از نکات مهمی هستند که در این موسسه در انتخاب همسر برای جوانان مورد توجه جدی قرار می گیرند .
وی تلاش برای ارتقای سطح کمی و کیفی موضوع ازدواج جوانان را از برنامه ها و فعالیت های مهم این موسسه ذکر کرد .
وی افزود : افرادی که مایل به ازدواج از طریق صحیح هستند می توانند مشخصات و خواسته ها و ویژگی های همسر آینده شان را بطور شخصی و یا با مشارکت والدینشان از طریق سایت موسسه اعلام کنند .
وی کمبود سازمان ها و مراکز مربوط به مشاوره ازدواج در کشور را مشکل اساسی در زمینه ازدواج جوانان ذکر کرد و افزود : به جراء ت می توان گفت که مشاوره خانواده ها در زمینه ازدواج جوانان حتی در شهر تهران بطور تقریبی تعطیل است .
به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام ساوالان پور اردبیلی افزود : پیروی از روش های سنتی و نشستن دختران در خانه و منتظر ماندن آنان برای آمدن خواستگار با توجه به پیچیدگی و گستردگی جامعه امروزی جوابگو نیست .
وی افزود : جامعه ما در گذر شکل سنتی ازدواج به پیشرفته و در برزخ بین این دو شیوه قرار دارد و لذا باید با گسترش موسسات همسریابی در کشور به موضوع ازدواج به موقع ، آسان ، آگاهانه و پایدار جوانان بیشتر توجه شود .

حجت الاسلام جعفر ساوالان پور اردبیلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در اردبیل افزود : موضوع مهم در زمینه این تعداد ازدواج انجام شده آن است که حتی یک فقره از آن ها به طلاق کشیده نشده است .
وی اظهار داشت : طی این مدت ۵۵ هزار نفر به این موسسه برای همسریابی مراجعه و ثبت نام کرده اند .
وی افزود : دختران و پسرانی که به سن ازدواج رسیده اند چه ساکن داخل کشور و چه مقیم کشورهای خارج می توانند با مراجعه و ثبت نام در این موسسه از طریق سایت اینترنتی نسبت به انتخاب همسر برای خود اقدام کنند و والدین می توانند از طریق این موسسه در موضوع انتخاب همسر برای فرزندانشان مشارکت نمایند.

منتشر شده در اخبار ازدواجاخبار موسسه

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *