دو هزار زوج طي 10 سال گذشته توسط موسسه امين ازدواج کرده اند

وي اظهار داشت : علاوه بر ملاک ها و معيارهاي گوناگون داشتن وضع ظاهري مناسب ، رفتار و حتي چهره هم تراز از نکات مهمي هستند که در اين موسسه در انتخاب همسر براي جوانان مورد توجه جدي قرار مي گيرند .
وي تلاش براي ارتقاي سطح کمي و کيفي موضوع ازدواج جوانان را از برنامه ها و فعاليت هاي مهم اين موسسه ذکر کرد .
وي افزود : افرادي که مايل به ازدواج از طريق صحيح هستند مي توانند مشخصات و خواسته ها و ويژگي هاي همسر آينده شان را بطور شخصي و يا با مشارکت والدينشان از طريق سايت موسسه اعلام کنند .
وي کمبود سازمان ها و مراکز مربوط به مشاوره ازدواج در کشور را مشکل اساسي در زمينه ازدواج جوانان ذکر کرد و افزود : به جراء ت مي توان گفت که مشاوره خانواده ها در زمينه ازدواج جوانان حتي در شهر تهران بطور تقريبي تعطيل است .
به گزارش خبرنگار ايرنا حجت الاسلام ساوالان پور اردبيلي افزود : پيروي از روش هاي سنتي و نشستن دختران در خانه و منتظر ماندن آنان براي آمدن خواستگار با توجه به پيچيدگي و گستردگي جامعه امروزي جوابگو نيست .
وي افزود : جامعه ما در گذر شکل سنتي ازدواج به پيشرفته و در برزخ بين اين دو شيوه قرار دارد و لذا بايد با گسترش موسسات همسريابي در کشور به موضوع ازدواج به موقع ، آسان ، آگاهانه و پايدار جوانان بيشتر توجه شود .

حجت الاسلام جعفر ساوالان پور اردبيلي روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در اردبيل افزود : موضوع مهم در زمينه اين تعداد ازدواج انجام شده آن است که حتي يک فقره از آن ها به طلاق کشيده نشده است .
وي اظهار داشت : طي اين مدت 55 هزار نفر به اين موسسه براي همسريابي مراجعه و ثبت نام کرده اند .
وي افزود : دختران و پسراني که به سن ازدواج رسيده اند چه ساکن داخل کشور و چه مقيم کشورهاي خارج مي توانند با مراجعه و ثبت نام در اين موسسه از طريق سايت اينترنتي نسبت به انتخاب همسر براي خود اقدام کنند و والدين مي توانند از طريق اين موسسه در موضوع انتخاب همسر براي فرزندانشان مشارکت نمايند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.