رفتن به نوشته‌ها

مردی عامل گمراهی همسرش را شکنجه کرد

یک مامور پلیس آمریکا، مردی که همسرش را به گمراهی کشانده و تشویق به گرفتن طلاق کرده بود، اخته کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس، این مامور پلیس در «نیوفورت بیچ» پس از آنکه دریافت همسرش تحت تاثیر القائات فردی، به گمراهی کشیده شده و قصد طلاق دارد، آنان را به طور نامحسوس تحت کنترل گرفت و هنگامی که همسرش با آن فرد ملاقات کرد، آنها را به شدت زیر ضربات مشت و لگد قرار داد.

اما این پلیس ۳۴ ساله به همین اندازه تنبیه قناعت نکرد، بلکه صورت مرد را با چاقو برید و همسرش را وادار ساخت او را اخته کند.

پلیس مذکور، پس از این که زن وانمود کرد چنین کاری کرده است، با چاقو، موهای سرش را برید و او را به شدت تنبیه کرد. زن روز بعد از ترس جان، از خانه گریخت.

مرد خائن نیز در حالی که در آستانه مرگ بود، از طریق تماس یک کارگر نظافتچی با نیروهای امدادی، به بیمارستان انتقال یافت. بنا به گزارش‌ها، مرد یادشده با وجود گذشت چند روز از حادثه همچنان بیهوش است.

در چنین شرایطی، موضوع به دادگاه کشیده شده و قاضی آمریکایی، برای پلیس مذکور یک قرار بازداشت با وثیقه پنج میلیون دلار صادر کرده است.

دادگاه گفته است اگر اتهام آزار، شکنجه و بدرفتاری پلیس با همسرش و مرد یادشده ثابت شود، پلیس مذکور به حبس ابد محکوم خواهد شد.

منتشر شده در اخبار حوادث خانوادهاخبار خانوادهاخبار زنان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *