رفتن به نوشته‌ها

دستگیری ۲ جوان متجاوز به پسر ۱۵ ساله

شاملو افزود: پزشکی قانونی ادعای این پسر نوجوان را تأیید کرد و به این ترتیب تحقیقات برای دستگیری دو جوان متجاوز آغاز شد اما تحقیقات نشان داد هر دو متهم به تجاوز از محل متواری شده‌اند و اطلاعی از محل اختفای آنها در دست نیست.
وی ادامه داد: تحقیقات نشان داد یکی از متهمان به نام جعفر در یک تصادف منجر به جرح مجروح شده و در یکی از بیمارستان‌ها به سر می‌برد و به این ترتیب مأموران موفق شدند وی را دستگیر کنند.
بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران گفت: سرانجام حدود ۲ هفته قبل جعفر دستگیر شد و سپس با تحقیق از وی ماموران موفق شدند ایمان را نیز دستگیر کنند.

وی ادامه داد: هر دو متهم عنوان اتهامی خود را مبنی بر اغفال، تهدید و تجاوز به عنف و لواط پذیرفته‌اند و به این ترتیب بخشی از پرونده در دادگاه کیفری و بخشی در دادسرای جنایی رسیدگی می‌شود.

۲ جوان ۲۱ و ۲۲ ساله متجاوز، پس از ۱۰ ماه فرار از دست مأموران دستگیر شده و به تجاوز به پسر بچه ۱۵ ساله اعتراف کردند.

به گزارش فارس، عصر روز ۵ آبان ماه سال ۸۶ پسر جوانی با مراجعه به مسئولان دادسرای امور جنایی تهران پرده از راز وحشتناکی برداشت.
این نوجوان ۱۵ ساله مدعی شد دو نفر از دوستان و هم محله‌ای‌های این فرد با تهدید چاقو به وی تجاوز کرده و سپس تهدید کرده‌اند در صورت عنوان کردن این موضوع وی را به قتل خواهند رساند.
شاملو بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: تحقیقات نشان داد دو جوان به نام‌های جعفر و ایمان ۲۲ و ۲۱ ساله در یک روز به بهانه کمک کردن به جمع‌آوری اثاثیه منزل این فرد را اغفال کرده‌اند.
نوجوان ۱۵ ساله مدعی شد زمانی که برای کمک به این افراد به پشت بام منزل رفته است این افراد چاقویی را در زیر گلوی وی گذاشته و سپس با بستن دست و پای این فرد به وی تجاوز کرده‌اند.

منتشر شده در اخبار کودکان و جواناناخبار مردانسایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *