رفتن به نوشته‌ها

مقررات ثبت نام

مقررات ثبت نام

د وستان و مراجعه کنندگان محترم از حسن انتخاب شما متشکریم , پیش از اقدام به ثبت نام در این سایت لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه و نسبت به رعایت آن خود را متعهد و ما را همیار باشید

ارایه هر گونه اطلاعات نادرست (از جمله نام , نام خانوادگی , نشانی , تلفن و …) موجب عدم پیگیری درخواست شماست.

– این موسسه فقط جهت تسهیل درانتخاب همسردایم و مشاوره جهت گزینه برتر خود را متعهد دانسته و از تعجیل و فوریت درخواست کننده نسبت به حصول نتیجه خود را ملزم نمی داند.

– چنانچه تمایل دارید در ابتدای عضویت فردی به غیر از شخص شما در جریان موضوع قرار نداشته باشد لطفا در قسمت توضیحات ذکر نمایید.قابل ذکر اینکه این موسسه فقط با فرد ثبت نام کننده ارتباط برقرار می کند.

– ۱۵روز پس از تکمیل و ارسال فرم ثبت نام و دریافت ایمیل شما موظف هستید با شماره اعلانی موسسه تماس و پیگیر ادامه روند ثبت نام باشد.

جهت ثبت نام و عضویت در موسسه لازم است حداقل مبلغ ۱,۳۰۰,۰۰۰ (یک میلیون و سیصد هزار ریال) به شماره حساب ٠١٠۵٧٧۶٢۵٧٠٠١ بانک ملی شعبه چهار راه باستان و یا شماره کارت ١۴١۴-٩٩۵٢-٩٩١١-۶٠٣٧ به نام مؤسسه فرهنگی خانواده امین که قابل واریز در تمامی شعب بانک ملی است، واریزنموده و شماره فیش بانکی مذکور را در فرم ثبت نام مندرج نمایید.(ضمنا اصل فیش باید در روز مراجعه و تکمیل پرونده همراه متقاضی باشد)

تبصره: افراد بی بضاعت با ارائه معرفی نامه از مراکز ذی صلاح رایگان ثبت نام میشوند و همچنین افراد در حال تحصیل (دانشجویان و طلاب)از۴۰ % تخفیف هنگام ثبت نام برخوردار میباشند

موافق نیستم                      موافق هستم

برای استفاده از خدمات و مشاوره در این موسسه  به مراحل زیر توجه فرمایید.

شیوه عملکرد

الف ) متقاضی عضویت در این موسسه پس از ثبت نام و تکمیل مراحل عضویت ،( پرداخت حق عضویت، یک قطعه عکس تمام قد واضح و اصلاح نشده بهمراه اصل شناسنامه و پرکردن فرم اطلاعات فردی فرم یک و فرم دو وتعهد نامه) عضو محسوب می شود .

ب) فرد متقاضی به پیشنهاد مشاور در سن وتحصیلات متناسب خود حق انتخاب خواهد داشت که این انتخاب صرفا از طریق فرم مشخصات (فرم ثبت نام) امکان پذیر است .

ج) پس از انتخاب تا پنج مورد از موارد دلخواه وباتعیین وقت قبلی بایکی از مشاورین موسسه اطلاعات تکمیلی افراد انتخاب شده عکس وفرم شخصیت ازطریق مشاور به متقاضی ارائه می گردد.

موسسه موظف است به افرادانتخاب شده اطلاع دهد تاجهت دریافت اطلاعات فردمتقاضی به موسسه مراجعه نمایدو زیر نظر یکی از مشاورین و باراهنمائی آن مشاور نسبت به درخواست اطلاعات مشورت نماید که درصورت موافقت بافرد متقاضی ملاقاتی صورت پذیرد.

د)موسسه بارعایت اولویت و نوبت و حجم فعالیت خودملاقاتهای اول و سپس ملاقاتهای دوم را در صورت موفقیت د رملاقات اول متقاضیان راتنظیم ودر پی هر یک نیز خدمات مشاوره باتناسب افراد ارائه نماید.

ه) پس از توافق طرفین و نیز پس از هردوملاقات، ملاقاتی درمحیطی خارج از موسسه با پیشنهاد مشاور وتنظیم وقت متقاضیان بایکدیگر انجام میگردد که گزارش کامل آن باید توسط متقاضیان به مشاور ارائه گردد.

و)تیم مشاور موسسه باشور و مشورت نسبت به صلاحیت هر یک از طرفین ارائه نظرداده و در صورت لزوم ونیاز مشاوره های  تکمیلی ارائه می گردد وسپس خانواده های طرفین راجهت آشنائی با یکدیگر به هم معرفی نموده تا درجهت پیشبرد صحیح به متقاضیان وخانواده ایشان کمکی شده باشد .

ز) ارسال متقاضیان به آزمایش واجرای عقدشرعی وقانونی از دیگرخدماتی است که موسسه به اعضای خویش ارائه می نماید . درجهت ارائه تسهیلات موسسه فرهنگی خانواده امین بادیگر موسسات مرتبط باعروسی افراد رابه سازماندهی خیریه معرفی و از آنجا تسهیلات رادریافت ودراختیار متقاضی قراردهد.

توجه : هریک از افراد درطی یک دوره باارائه دلیل منطقی و موافقت مشاورمی توانند مورد درخواستی خویش رامنتفی اعلام نمایند.

ح)هزینه های موسسه در قالب حق عضویت ،مشاوره ،حق ملاقات و جلسات گروهی (کارگاههای آشنائی و آموزش ) به مرور ودرپس ارائه خدمات مذکور ازاعضای محترم دریافت خواهد شد.

ط) نرخ ثبت نام وخدمات مشاوره وملاقات براساس مصوبه هیئت مدیره تعیین و هر سال دراختیار کادر ثبت نام وبخش اداری موسسه قرار می گیردتابه اطلاع مراجعین برسانند.

یک دیدگاه

  1. Fateme Fateme

    نظارت دقیق باشه تا امکان سواستفاده نباشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *