اخبار طلاق

طلاق توافقی، پایان 9 سال درگیری و اختلاف زوج جوان

اما این پایان ماجرا نبوده و بار دیگر تعدادی از بستگان زن،‌ با ربودن شوهر او، وی را به شدت مورد ضرب‌وشتم قرار دادند و او را تهدید کردند که دیگر همسرش را اذیت نکند .
 
با پیدا شدن مرد و شکایت از اقوام همسرش، این‌بار نوبت بستگان زن بود که به دلیل ربودن مرد، به زندان بروند اما این‌بار هم با وساطت بزرگان فامیل، مرد از شکایت خود منصرف و به زندگی با همسرش برمی‌گردد .
 
بعد از گذشته سال‌ها از زندگی این زوج، اختلاف آنها فروکش نکرد و بارها کار آنها به درگیری کشیده شد که در نهایت زن تصمیم گرفت مهریه 513 سکه‌ای خود را به اجرا بگذارد .
 
زن جوان در مرحله اول 200 سکه از مهریه خود را به اجرا گذاشت ولی بعد از دریافت 86 سکه از شوهرش باقیمانده 200 سکه را بخشید و از دریافت آن منصرف شد .
 
این زن با ادامه درگیری‌ اختلاف با شوهرش این بار 313 سکه باقیمانده ار مهریه‌اش را مطالبه کرد و دیگر به فکر بخشیدن مهریه خود نبود و تصمیم گرفت تا آخرین سکه را مطالبه کند .
 
در نهایت مطالبه مهریه نیز، روی آرامش را به زندگی این زوج نشان نداد و تمام تلاش بزرگان فامیل برای راضی کردن این زوج لجباز برای ادامه زندگی مشترک و همجنین سرپرستی مشترک فرزند 7 ساله‌شان نتیجه نداد و روز گذشته به همراه دائی خود به عنوان داور به شعبه 268 مجتمع قضائی خانواده آمدند و قاضی عموزادی در نهایت پس از شنیدن اظهارات دو طرف حکم طلاق را صادر کرد .

 

زوج جوانی که از 9 سال قبل با هم اختلاف داشتند بالاخره با حضور در دادگاه خانواده به صورت توافقی از هم جدا شدند .

 این زوج که پسر خاله و دختر خاله بودند، تاکنون با وساطت مکرر اقوام به زندگی خود ادامه دادند ولی امروز با مراجعه به مجتمع قضائی خانواده از هم جدا شدند .
 
با توجه به اظهارات موجود در پرونده این زوج که در شعبه 268 مجتمع قضائی خانواده مورد پیگیری قرار گرفت، این زوج از 9 سال قبل با هم اختلاف شدید داشتند و بارها به دلیل شکایت از هم به کلانتری رفته‌اند .
 
طبق موارد موجود در پرونده، در یک مورد شوهر به خاطر ضرب‌وشتم همسرش به زندان افتاده که با وساطت بزرگان فامیل، همسرش رضایت داده تا به زندگی مشترک بازگردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه + 1 =