اخبار ازدواج، اخبار موسسه

دو هزار زوج طی ۱۰ سال گذشته توسط موسسه امین ازدواج کرده اند

وی اظهار داشت : علاوه بر ملاک ها و معیارهای گوناگون داشتن وضع ظاهری مناسب ، رفتار و حتی چهره هم تراز از نکات مهمی هستند که در این موسسه در انتخاب همسر برای جوانان مورد توجه جدی قرار می گیرند .
وی تلاش برای ارتقای سطح کمی و کیفی موضوع ازدواج جوانان را از برنامه ها و فعالیت های مهم این موسسه ذکر کرد .
وی افزود : افرادی که مایل به ازدواج از طریق صحیح هستند می توانند مشخصات و خواسته ها و ویژگی های همسر آینده شان را بطور شخصی و یا با مشارکت والدینشان از طریق سایت موسسه اعلام کنند .
وی کمبود سازمان ها و مراکز مربوط به مشاوره ازدواج در کشور را مشکل اساسی در زمینه ازدواج جوانان ذکر کرد و افزود : به جراء ت می توان گفت که مشاوره خانواده ها در زمینه ازدواج جوانان حتی در شهر تهران بطور تقریبی تعطیل است .
به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام ساوالان پور اردبیلی افزود : پیروی از روش های سنتی و نشستن دختران در خانه و منتظر ماندن آنان برای آمدن خواستگار با توجه به پیچیدگی و گستردگی جامعه امروزی جوابگو نیست .
وی افزود : جامعه ما در گذر شکل سنتی ازدواج به پیشرفته و در برزخ بین این دو شیوه قرار دارد و لذا باید با گسترش موسسات همسریابی در کشور به موضوع ازدواج به موقع ، آسان ، آگاهانه و پایدار جوانان بیشتر توجه شود .

حجت الاسلام جعفر ساوالان پور اردبیلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در اردبیل افزود : موضوع مهم در زمینه این تعداد ازدواج انجام شده آن است که حتی یک فقره از آن ها به طلاق کشیده نشده است .
وی اظهار داشت : طی این مدت ۵۵ هزار نفر به این موسسه برای همسریابی مراجعه و ثبت نام کرده اند .
وی افزود : دختران و پسرانی که به سن ازدواج رسیده اند چه ساکن داخل کشور و چه مقیم کشورهای خارج می توانند با مراجعه و ثبت نام در این موسسه از طریق سایت اینترنتی نسبت به انتخاب همسر برای خود اقدام کنند و والدین می توانند از طریق این موسسه در موضوع انتخاب همسر برای فرزندانشان مشارکت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *