اخبار، اخبار ازدواج

وام ازدواج ۴ میلیون تومانی از پنجشنبه

 معاون امور بانکی، بیمه‌ای و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی همچنین از آغاز وام ازدواج چهار میلیون تومانی به زوجین از روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد و اظهار داشت: همه مزدوجین که عقدنامه آنها از تاریخ عید فطر سال جاری به بعد باشد، به سهولت و به سرعت از مزایای تسهیلات قرض‌الحسنه ۲۰ میلیون ریال و زوجین ۴۰ میلیون ریال برخوردار خواهند شد.

وی افزود: هم اکنون دستورالعمل این نوع وام نیز در پشت شیشه بانک‌ها درج شده است.

پورمحمدی درباره چگونگی پرداخت این نوع وام توسط بانک‌ها گفت: متقاضیان با ارایه یک ضامن یا چک یا سفته، می‌توانند از تسهیلات ۴ میلیون تومانی ازدواج استفاده کنند.

معاون امور بانکی، بیمه‌ای و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، از آغاز پرداخت تسهیلات مسکن مهر به یک میلیون متقاضی معرفی شده به بانک‌ها خبر داد.

سید حمید پورمحمدی در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: اعتبار لازم برای پرداخت تسهیلات بانکی به یک میلیون متقاضی که در راستای طرح مسکن مهر به بانک‌ها معرفی شده‌اند، تأمین شده و آماده پرداخت است.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، همه تعاونی‌های مسکن مهر، تسهیلات آماده‌سازی خود را که به میزان یک میلیون تومان است، از طریق بانک‌های عامل دریافت می‌کنند.
پورمحمدی تصریح کرد: کارگروه نظارتی بر حسن اجرای این تصمیمات نظارت دقیق خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 9 = شصت سه