رفتن به نوشته‌ها

برگزاري کارگاه دانش نوین جنسی

۱/ آناتومی و فیزیولوژی (عملکرد) دستگاه شهوانی (تناسلی)
۲/ بررسی علل بروز و طبقه بندی اختلالات جنسی
۳/ بررسی درمانهای غیردارویی در درمان اختلالات جنسی
۴/ بررسی درمانهای دارویی در درمان اختلالات جنسی
۵/ بررسی راه های پیشگیری از اختلالات جنسی
در این ۵ جلسه سعی میکنیم بصورت اجمالی و سریع و فشرده به اطلاعات پایه مورد نیاز افراد برای جلوگیری از بروز اختلالات جنسی و بهداشت روحی و جسمی توانایی های جنسی بپردازیم.
کارگاه هایی از این دست به علل مختلف بندرت برای علاقمندان برگزار میشود و فکر میکنم این از نادر فرصت های آشنایی با دانش نوین جنسی از طریق حضوری است.
این کارگاه بصورت مستقل برای خانم ها و آقایان برگزار میشود و افراد درصورت نیاز میتوانند کتابهای تشخیص و درمان و پیشگیری از اختلالات جنسی را از دفتر مجله تهیه کنند. علاقمندان برای گرفتن اطلاعات بیشتر میتوانند با تلفن دفتر مجله ارتباط موفق ۸۸۶۸۲۸۸۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

به همت دست اندرکاران مجله ارتباط موفق و در دفتر این مرکز در سعادت آباد اولین جلسه کارگاه دانش نوین جنسی برگزار میشود. از ۱۰ جلسه این کارگاه ۵جلسه به مباحث اختصاصی دانش نوین جنسی مربوط میشه. ه جلسه هم برنامه های مربوط به اقای نغمه گو است که روانشناس موسسه هستند و هماهنگ کننده کل کار.

 دست اندرکاران اظهار امیدواری کرده اند که ضمن هماهنگی با حجت الاسلام آقای دکتر اردبیلی بنیانگذار و مدیر  موسسه فرهنگی خانواده امین بتوانند حداقل یک جلسه را به صحبتهای ایشان اختصاص دهند.همچنین با شناخت قبلی که از معاونت محترم مشارکت های مردمی ناجا داریم امیدواریم بتوانیم از همکاری ایشان در این کار استفاده کنیم. در هرحال این ۵ مبحث به ترتیب عبارتند از:……>>>

"دانش

منتشر شده در بهداشت جسمی جنسی خانوادهخواندنی ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *