رفتن به نوشته‌ها

حمایت‌های قانونی برای مقابله با کودک‌آزاری

به گزارش ایسنا، در این کارگاه آموزشی که با همیاری مسوولان بهزیستی استان مازندران برگزار می‌شود، کارشناسان حقوق کودک در استان، مدیران مهدکودک‌ها و فعالان مدنی مربوطه نیز شرکت خواهند داشت و در پایان برنامه برای شرکت‌کنندگان، گواهی علمی حضور در دوره آموزشی مزبور صادر خواهد شد. همچنین در حاشیه این برنامه، نمایشگاه انتشارات و آثار پژوهشی مربوطه جهت امکان تهیه محصولات برای شرکت کنندگان در کارگاه دایر خواهد بود.

کارگاه آموزشی حقوق کودک در استان مازندران از سوی کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار حقوقی ایسنا، پیرو هماهنگی‌های انجام شده توسط دفتر منطقه سه کمیسیون ویژه استان‌های شمالی کشور و در چارچوب اجرای برنامه‌های آموزشی و ترویجی در سراسر کشور خصوصا در زمینه حقوق گروه‌های آسیب‌پذیر، کمیسیون حقوق بشر اسلامی روز‌١۶/۴/٨٧ (یکشنبه) کارگاهی آموزشی در زمینه حقوق کودک در ساری برگزار می‌کند.

در این برنامه ولی‌الله حسینی دادستان پاکدشت و مدرس دانشگاه، حول محور “حمایت‌های قانونی در نظام حقوقی ایران برای مقابله با کودک آزاری”، زهرا داور مدرس دانشگاه، حول موضوع “آشنایی با پیمان نامه حقوق کودک و چگونگی اجرای آن” و محمدرضا دولت‌رفتار عضو هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی در مورد “حقوق کودک و نقش دستگاه‌های اجرایی” به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

منتشر شده در اخبار کودکان و جوانانخواندنی ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *