رفتن به نوشته‌ها

پسران نوجوان قربانیان خاموش جنسی

 شامگاه جمعه پسری 13 ساله همراه پدرش به کلانتری رفت و گفت: ساعت 20:30 در حال بازگشت از باشگاه به خانه بودم که یکی از بچه محل‌ها به‌نام بهزاد که مقابل خانه‌شان ایستاده بود مرا صدا کرد؛ زمانی که به او نزدیک شدم تا ببینم بهزاد با من چکار دارد، ناگهان دستم را گرفت و مرا با زور و تهدید به داخل خانه‌شان در طبقه دوم ساختمان برد. بهزاد در خانه را قفل کرد و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.با طرح شکایت اولیه با موضوع «آزار و اذیت» پرونده تشکیل و به دستور بازپرس دادسرای جنایی پسر نوجوان برای تأیید این ادعا به پزشکی قانونی فرستاده شد.

پس از انجام معاینات لازم پزشکان موضوع را تأیید کردند بنابراین پرونده برای رسیدگی و دستگیری متهم از شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ سیزدهم مرداد با مراجعه به محل سکونت بهزاد، در حالی که وی با مشاهده کارآگاهان سعی داشت از طریق پشت بام از محل متواری شود او را دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند. شاکی پرونده پس از مواجهه حضوری، متهم را به‌صورت کامل مورد شناسایی قرار داد.
در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی از مجرمین سابقه‌دار و زورگیران حرفه‌ای است که در شهریورسال 1390 نیز دستگیر و روانه زندان شده بود همچنین در ادامه بررسی‌ها مشخص شد بهزاد در زمینه خرید و فروش موادمخدر نیز فعالیت دارد.
سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم با قرار قانونی، برای ادامه رسیدگی به پرونده در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات از متهم در مراحل مقدماتی است.

ایران

منتشر شده در اخبار حوادثاخبار حوادث خانوادهاخبار کودکان و جواناناخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *