رفتن به نوشته‌ها

به خاطر هووی بعدی شوهرم را کشتم !!!

اوایل اسفند سال گذشته زنی در تماس با پلیس شهرستان تویسرکان-استان همدان- از قتل همسرش در خانه خبر داد.

با اعزام مأموران و بازپرس ویژه قتل در محل جنایت، مشخص شد مقتول 38 ساله بر اثر اصابت ضربات شی ء تیز و سنگینی به پشت سرش کشته شده بود. این زن گفت: دیشب من و بچه هایم در خانه نبودیم وقتی صبح به خانه برگشتم با جسد خونین همسرم رو به‌رو شدم.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند مقتول با داشتن همسر و دو فرزند از 6 ماه قبل زنی 40 ساله را نیز به عقد موقت خود درآورده بود. به این ترتیب تحقیقات از این دو زن آغاز شد. این در حالی بود که شواهد و مدارک موجود در پرونده هر روز ظن پلیس را به همسر دوم مقتول بیشتر می‌کرد.

سرهنگ سعید یاربهمن، معاونت اجتماعی شهرستان تویسرکان در بیان جزئیات این پرونده گفت: «کارآگاهان از آغاز تحقیقات به همسر موقت مقتول مشکوک بودند اما او هر بار منکر اطلاع از جنایت می‌شد و خود را بی گناه می‌دانست. از آنجا که محل قتل خانه زن اول مقتول بود اما بررسی تلفن همراه مقتول نشان می‌داد که آخرین تماس او با همسر صیغه‌ای‌اش بوده و همین سرنخ کافی بود که فرضیه حضور این زن در زمان جنایت و دخالت او در قتل تقویت شود. بازجویی از این زن همچنان ادامه داشت تا اینکه سرانجام دو روز پیش وی بالاخره لب به اعتراف گشود و به قتل مرد راننده اعتراف کرد. او در بازجویی‌ها مدعی شد پس از آنکه فهمیده همسرش قصد دارد با زنی دیگری ازدواج کند نقشه قتلش را کشیده است و شب حادثه پس از آنکه به دعوت مقتول و در غیاب همسر اولش به خانه او رفته است مرد جوان را که در حال خواب و بیداری بوده با تیشه‌ای از پشت سر هدف قرار داده و به او حمله کرده است. وی پس از اینکه مطمئن شده شوهرش مرده بلافاصله خانه را ترک کرده است.»

ایران

منتشر شده در اخبار حوادث خانوادهاخبار خانوادهاخبار زنان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *