رفتن به نوشته‌ها

قتل و خودزنی دو جوان برای به دست آوردن دختر

سرهنگ خورشیدی‌فر، رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان غربی درباره این حادثه گفت: با به دست آمدن این اطلا‌عات، عملیات پلیس برای پیدا کردن ردی از شهرام آغاز شد که ادامه تحقیقات منجر به شناسایی پاتوق حامد در یک شرکت ساختمانی و سرانجام دستگیری او شد

.متهم دستگیرشده در بازجویی‌ها اعتراف کرد: چندین سال است که به دختری علا‌قه‌مند هستم. مدتی قبل متوجه شدم که این دختر با شخصی به نام شهرام آشنا شده و به عقد او درآمده است. از این رو برای انتقام، نقشه قتل او را طراحی کرده و پس از ربودن و انتقال او به حمام شرکت با ضربه‌های چاقو وی را به قتل رساندم. جسدش را نیز داخل گونی قرار دادم اما پیش از اینکه بتوانم آن را در بیرون شهر بیندازم، دستگیر شدم.

دختر موردنظر که از بالا‌ نظاره‌گر رفتارهای عجیب بهنام بود با مشاهده این صحنه به‌سرعت به سمت او رفت و جوان را به بیمارستان منتقل کرد. با وقوع این حادثه و شکایت دختر، بهنام صبح روز گذشته در شعبه دوم دادیاری دادسرای فرودگاه مقابل بازپرس شهبازی قرار گرفت و مدعی شد: <من به این دختر علا‌قه زیادی دارم. می‌خواستم با او ازدواج کنم اما متوجه شدم که قصد ازدواج با پسر دیگری را دارد.

 از این‌رو عصبانی شدم و می‌خواستم با او صحبت کنم اما او بی‌توجهی می‌کرد، از این‌رو مقابل محل کارش که یک شرکت است رفتم و خودزنی کردم.>بازپرس مهاجری دادیار دوم نیز با توجه به شکایت اعلا‌م‌شده از سوی دختر جوان، پرونده را برای ادامه بررسی‌ها مورد پیگیری قرار داد.

اعتماد ملی: در دو حادثه جداگانه از سوی دو جوان عاشق یک قتل و یک مورد خودزنی رقم خورد. قتل نامزد دختر مورد علا‌قه: در حادثه اول که چند روز پیش در آذربایجان غربی رخ داد جوانی نامزد دختر مورد علا‌قه‌اش را با ضربات چاقو به قتل رساند.

 ماجرای این قتل با گزارش پدر مقتول به پلیس آگاهی این استان در پی ربوده شدن فرزندش از سوی افرادی از سوی کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی مورد بررسی قرار گرفت.پدر مقتول در اولین اظهارات به پلیس گفت: پسرم <شهرام> که در کار موسیقی فعالیت می‌کند، به تازگی با دختری نامزد کرده بود برای امضای قرارداد پیشنهاد جدید از منزل خارج شد اما دیگر خبری از او نشد. وقتی غیبت او را بررسی کردم متوجه شدم که پسرم در حالی که سوار بر خودرواش بوده از سوی شخصی به نام <حامد> و دو نفر از دوستانش ربوده شده است.

خودزنی پسر جوان برای به دست آوردن دختر مورد علا‌قه در حادثه‌ای دیگر نیز پسر جوان وقتی متوجه شد دختر مورد علا‌قه‌اش قصد ازدواج دارد با رفتن به محل کار وی، اقدام به خودزنی کرد. با شنیدن این خبر تماس‌های مکرر بهنام نیز آغاز شد. کار به تهدید و مزاحمت‌های تلفنی نیز کشیده شد تا جایی که روز گذشته این جوان پس از بی‌محلی‌های دختر جوان مقابل محل کارش رفت و در اقدامی ناگهانی برای به دست آوردن دل دختر خودزنی کرد.

منتشر شده در اخباراخبار حوادثداستان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *