رفتن به نوشته‌ها

مادر آرکانزاسی و هجدهمین فرزندش

خانم “دوگار” بیش از ۱۱ سال از عمر خود را باردار بوده است و هم اکنون در ششمین ماه بارداری فرزند هجدهم خود قرار دارد. “جیم باب دوگار” همسر وی می‌گوید تا زمانی که خدا بخواهد ما بچه‌دار خواهیم شد .

 وی می‌گوید:”علت موفقیت خانواده ما در درجه اول عشق به خداوند و در درجه بعدی نحوه رفتار با دیگران به آن شیوه است که دوست داریم با ما رفتار شود. هدف ما این است که همه به یکدیگر کمک کنیم .”

 سایر فرزندان دوگار به غیر از جاش و جنیفر عبارتند از: جانا ۱۸ ساله، جان دیوید ۱۸ ساله، جیل ۱۶ ساله،‌جسا ۱۵ ساله، جینگر ۱۴ ساله، جوزف ۱۳ ساله، جوسیا ۱۱ ساله، جوی آنا ۱۰ ساله، جرمی ۹ ساله، جدیدیا ۹ ساله، جیسون ۷ ساله، جیمز ۶ ساله، جاستین ۵ ساله، جکسون ۳ ساله و یوهانا ۲ ساله

روز جهانی مادر برای زن آرکانزاسی که هم اکنون هجدهمین فرزند خود را باردار است روز خوبی است .

به گزارش ایونا به نقل از آسوشیتدپرس از “لیتل راک” آرکانزاس ، خانم “میشل دوگار” ۴۱ ساله هم اکنون دارای ۱۰ پسر و ۷ دختر است که دو جفت دو قولو هم در میان فرزندان وی دیده می‌شوند .

 وی با خنده می‌گوید:” ۳ کودک ما در ژانویه و ۳ کودک در دسامبر متولد شده‌اند. این دو ماه ماه‌های پرکاری برای ما هستند.” بزرگ‌ترین فرزند دوگارها به نام “جاش” ۲۰ سال سن دارد و کوچک‌ترین آن‌ها “جنیفر” ۹ ماهه است . این خانواده که رشد جمعیت آن‌ها از سرعت زیادی برخوردار است در “تانتیتاون” در شمال غربی “آرکانزاس” و در خانه‌ای ۷ هزار متری زندگی می‌کنند. همه فرزندان که نام همه آن‌ها با حرف ” j ” آغاز می‌شود در خانه درس می‌خوانند .

منتشر شده در داستان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *