بازداشت برای نفقه جان زن را ستاند ….

ساعت 12 ظهر 16 فروردین ماه مأموران گشت کلانتری 18 بازار بندرعباس برای اجرای حکم جلب مردی واقع در میدان برق و برابر بانک سپه وارد عمل شدند.

محمد اسماعیل مشایخ رئیس پلیس بندرعباس گفت: مأموران در محل زنی 50 ساله به نام «ربابه» راکه اهل و ساکن میناب بوده و حکم جلب سیار از دادیار شعبه چهارم دادسرای بندرعباس درخصوص ترک نفقه مبنی بر دستگیری مردی به نام «عبدالله» 50 ساله را داشت دیدند و وی با نشان دادن شوهرش خواستار دستگیری وی شد اما مرد خشمگین به سمت ربابه حمله کرد و او را هدف قرار داد.

فرمانده پلیس بندرعباس خاطرنشان کرد: این مرد پس از زخمی کردن همسرش قصد فرار داشت که با بی‌توجهی به فرمان پلیس اقدام به فرار کرد که با وجود دادن هشدار به مجرم متواری و شلیک تیر هوایی، قاتل به فرار خود ادامه داد و با سوارشدن  بر یک موتور قصد متواری شدن داشت که در یک اقدام ضربتی و اصابت یک تیر به پای متهم، این مرد چاقوکش دستگیر شد.

وی  تأکید کرد: ربابه که حال نامساعدی داشته با خودروهای عبوری به بیمارستان صاحب الزمان (عج) و شوهرش نیز که از ناحیه پای چپ مصدوم بود با آمبولانس به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) منتقل شد که زن جوان برابر گزارش بیمارستان در ساعت 2 بعدازظهر شانزدهم فروردین به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان صاحب الزمان (عج) جان باخت و قاتل در بیمارستان تحت مداوا بوده و اقدام‌های قانونی در حال پیگیری است.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.