رفتن به نوشته‌ها

آزار و اذیت دختر ۵ ساله در رستورانی در کهریزک

دادیار شعبه دوم دادسرای جنایی در پایان این جلسه، متهم را به زندان کهریزک که محل نگهداری اراذل و اوباش است فرستاد و دستور داد دختر خردسال برای بررسی کبودی‌هایی که بر اثر خشونت این کارگر رستوران به وجود آمده، به پزشکی قانونی معرفی شود. پدر این کودک نیز در تشریح نحوه اطلا‌ع از موضوع گفت: ما در حوالی پیروزی زندگی می‌کنیم. زمان حادثه برای شرکت در میهمانی یکی از آشنایان به رستورانی در نزدیکی میدان منیریه رفته بودیم که برای لحظاتی، متوجه غیبت دخترمان شدیم. بعد که او را پیدا کردم، به‌طور کلی چیزهایی در مورد ماجرا به من گفت.

اما وقتی به خانه رفتیم، نحوه آزارش را با جزییات بیشتری برای مادرش شرح داد و گفت: آقایی که سینی را از روی میز ما برداشت، من را به دستشویی برد و اذیت کرد. وقتی همسرم موضوع را با من در میان گذاشت، به کلا‌نتری رفتیم و طرح شکایت کردیم، این در حالی بود که آثار خون و کبودی روی بدن دخترم وجود داشت و متهم نیز در کلا‌نتری و مراحل اولیه پس از دستگیری به اتهام خود اعتراف کرده است.

کارگر رستورانی که دختر پنج ساله‌ای را در محل کارش مورد آزار جنسی قرار داده بود، با دستور دادیار جنایی روانه زندان شد.

به نوشته اعتماد ملی، روز گذشته سلیمانی، دادیار دوم دادسرای جنایی تهران در پایان نخستین جلسه رسیدگی به پرونده با هماهنگی رئیس این دادسرا، دستور پلمب رستورانی را که این اتفاق در آن رخ داده است، صادر کرد. در این جلسه، دادیار سلیمانی دستور داد متهم به آزار جنسی در بین چند متهم دیگر قرار گیرد تا کودک پنج ساله او را شناسایی کند که کودک خردسال نیز در نگاه اول او را شناخت.

پس از آن نیز ماجرا را برای ثبت در پرونده شرح داد و با اشاره به متهم گفت: زمانی که ما به آن رستوران رفته بودیم، این مرد به من گفت به زیرزمین بیا، اما من به او گفتم اول تو برو بعد من می‌آیم. این مرد به من گفت: در زیرزمین کاری است که تو باید انجام دهی. بعد او به دستشویی رفت و من به‌دنبال او رفتم، در دستشویی این مرد دستم را گاز گرفت و مورد آزار قرار داد. این ادعای دختر پنج ساله، در حالی بود که متهم ۲۱ ساله در بازجویی انجام شده، ادعاهای دختر خردسال را تکذیب کرد.

منتشر شده در اخبار خانوادهاخبار کودکان و جوانان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *