رفتن به نوشته‌ها

گرفتن حق طلاق سلامت زندگی را تضمین نمی کند

موسوی افزود: لحاظ کردن این گونه پیش شرط ها در هنگام ازدواج شاید بتواند به صورت ظاهری امنیت زندگی را تأمین کند اما در واقع نقشی مهمی نخواهد داشت و یک نوع تجمل است.
وی در مورد تاثیر کاهش پایداری خانواده ها با لحاظ کردن چنین شرطی در عقد نامه، تصریح کرد: اگر زن و مرد قصد زندگی کردن در کنار یکدیگر را داشته باشد از مزایایی که دارا هستند به هیچ عنوان سوء استفاده نخواهند کرد.
موسوی ابراز داشت: خانواده ها نباید از دوران نامزدی به فکر طلاق و یافتن راهی برای فرار فرزند خود از زندگی مشترک باشند.
این نماینده مجلس در خاتمه افزود: چنین طرز فکری برای از همان ابتدای زندگی زمینه ساز بروز اختلاف برای دوطرف و ایجاد سوء تفاهم در زمینه‌های مختلف است.

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: گرفتن حق طلاق توسط زوجه و ثبت آن در سند ازدواج نمی تواند ضامن یک زندگی آرام و بدون دغدغه باشد.

 سید مرتضی موسوی عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی برنا، گفت: گرفتن حق طلاق توسط زوجه و ثبت آن در سند ازدواج نمی تواند ضامن یک زندگی آرام باشد.

وی ابراز داشت: دوام یک زندگی تا حد زیادی با شخصیت فردی و خانوادگی افراد بستگی دارد بعبارتی تمایل زن در گرفتن حق طلاق و تلاش همسران برای حفظ زندگی مشترک تا حد زیادی با نگرش آنها به تاهل در طول دوران مجردی ارتباط دارد.

منتشر شده در اخبار خواندنی خانوادهاخبار طلاقبهداشت روحی و روانی خانواده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *