رفتن به نوشته‌ها

خواستگار عاشق به دست پدر معشوق کشته شد

پس از آنکه فرضیه به قتل رسیدن ابوتراب برای ماموران محرز شد آنها حسین اصغرزاده بازپرس ویژه قتل تهران را باخبر کردند و به دستور وی جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت و گروهی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی بررسی های خود را برای افشای راز این جنایت آغاز کردند. کارآگاهان در تحقیقات خود دریافتند ابوتراب از چندی قبل با دختر جوانی نامزد کرده و قرار بوده که آنها به زودی به عقد هم درآیند.
پلیس همچنین متوجه شد ابوتراب روز حادثه به منزل پدر نامزدش رفته و در آنجا مجروح شده و توسط اعضای خانواده عروس به بیمارستان انتقال یافته است.به این ترتیب کارآگاهان پدر نامزد ابوتراب را که مردی 55ساله به نام عظیم است دستگیر کردند و تحت بازجویی قرار دادند.عظیم در بازجویی های اولیه به قتل نامزد دخترش اعتراف کرد و گفت؛ امشب- شب حادثه- ابوتراب برای تعیین روز عقد و نحوه برگزاری مراسم به خانه ما آمده بود اما ناگهان با دخترم درگیر شد و من برای پایان دادن به غائله وارد ماجرا شدم که این اتفاق رخ داد. مرد میانسال ادامه داد؛ همانطور که مشغول صحبت بودیم یک دفعه موبایل دخترم زنگ زد و او شروع به صحبت با تلفن همراهش کرد اما ناگهان ابوتراب عصبانی شد و با پرخاشگری به دخترم گفت برای چه این قدر با موبایل حرف می زنی. او با حالتی مشکوک از دخترم پرسید چه کسی این موقع شب به تو تلفن کرده است.
ابتدا موضوع را زیاد جدی نگرفتم تا اینکه ابوتراب از روی صندلی بلند شد و به طرف دخترم حمله کرد و گوشی تلفن همراهش را از دستش کشید و به زمین کوبید. دخترم از این رفتار نامزدش عصبانی شد و آنها شروع به مشاجره کردند. من هرچه سعی کردم آنها را آرام کنم موفق نشدم برای همین به آشپزخانه رفتم و یک چاقو برداشتم و با آن دامادم را تهدید کردم تا شاید آرام شود اما این کار هم فایده یی نداشت و من در حالی که خودم هم عصبانی شده بودم با چاقو ضربه یی به پای ابوتراب زدم. متهم به قتل در ادامه گفت؛ پس از آنکه ابوتراب مجروح شد به سرعت او را به بیمارستان رساندیم اما وی ساعتی بعد جان باخت. من نمی خواستم ابوتراب را بکشم و برای همین هم ضربه را به پایش زدم و در واقع ناخواسته مرتکب این قتل شدم و اکنون نیز به شدت پشیمان هستم.
پس از اعترافات این مرد وی برای انجام تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس اصغرزاده بازداشت شد و کارآگاهان برای روشن شدن تمام ابعاد این پرونده جنایی به تحقیقات خود ادامه می دهند.

24 آذر – روزنامه اعتماد، خواستگار عاشق هنگامی که برای تعیین تاریخ عقد به خانه پدر نامزدش رفت در جریان یک درگیری با ضربه چاقوی او به قتل رسید.

شامگاه سه شنبه مسوولان بیمارستان شهدای تجریش با کلانتری 102 پاسداران تماس گرفتند و از مرگ مرد جوانی که با ضربه چاقو مجروح شده بود خبر دادند. پس از اعلام این گزارش بلافاصله گروهی از ماموران به بیمارستان رفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند. آنها متوجه شدند مقتول پسر 37ساله یی به نام ابوتراب است که بر اثر اصابت ضربه چاقو به سینه اش دچار خونریزی شدید شده و تلاش پزشکان برای نجات جان او بی نتیجه مانده است…………>>>

منتشر شده در اخباراخبار حوادث

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *