رفتن به نوشته‌ها

دختر ۸ ساله‌ام را کشتم تا فاسد نشود!

 من نیز برای فاسد نشدن دخترم تصمیم گرفتم او را بکشم. محمد در ادامه اعترافات تکان دهنده اش گفت؛ از ۶ ماه قبل برای کشتن نرگس برنامه ریزی کرده و برای این کار دو مارمولک گرفته و خشک کرده بودم و هدفم این بود که مارمولک ها را به دخترم بخورانم و از این طریق او را بکشم اما چون مارمولک ها خشک نشده بودند، تصمیم گرفتم وی را خفه کنم. متهم به قتل افزود؛ من همسرم را طلاق داده بودم و نرگس با مادرش زندگی می کرد اما شب حادثه آن دو برای شرکت در یک جشن عروسی به خانه پدری من آمده بودند و من از طریق یکی از کودکان حاضر در جشن دخترم را که در قسمت زنانه حضور داشت، صدا زدم و به حمام خانه بردم و او را با دستانم خفه کردم. من در هنگام قتل هیچ حرفی به دخترم نزدم و او نیز فقط مرتب مرا صدا می زد و حرف دیگری نمی زد. وی ادامه داد؛ من با این قتل حق پدری ام را ادا کردم و نگذاشتم فرزندم فاسد شود. پس از اعترافات مرد ۳۴ ساله، وی بازداشت شد و کارآگاهان به تحقیق درباره زندگی متهم ادامه دادند. آنان متوجه شدند محمد به خاطر مشکلات مالی و برخی سوءتفاهم ها که میان وی و همسرش به وجود آمده بود در سال ۸۲ به زندگی مشترک اش پایان داد.

مردی با ادعای جلوگیری از فساد، دختر ۸ ساله خودش را خفه کرد. به نوشته اعتماد، جسد دختر ۸ ساله یی که نرگس نام داشت در حمام خانه پدربزرگش در اسلامشهر کشف شد و کارآگاهان پس از آنکه با بررسی جسد متوجه شدند این دختر خفه شده و به قتل رسیده است به دستور بازپرس کریم پروین- رئیس شعبه سوم دادسرای جنایی اسلامشهر- تحقیقات خود را برای شناسایی قاتل آغاز کردند. آنان در بررسی های خود متوجه شدند این جنایت به احتمال بسیار زیاد به دست پدر ۳۴ ساله نرگس به وقوع پیوسته است.

این مرد جوان که محمد نام دارد بدون هیچ مقاومتی اتهام فرزندکشی را پذیرفت و گفت؛ من فکر می کردم بچه ها فرشته هستند اما هنگامی که به ۲۰ سالگی می رسند، معصومیت شان را از دست می دهند و تبدیل به انسان هایی فاسد می شوند.

منتشر شده در اخبار حوادث خانوادهاخبار خانوادهاخبار کودکان و جوانان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *